Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Переможний присмак чемпіонства юнаків МФА (ФОТО)
09:41
Переможний присмак чемпіонства юнаків МФА (ФОТО)
Краща команда юнацького чемпіонату Вищої ліги підтвердила свій статус і в останній грі з ужгородцями.

Господарі, які вже проводили цей матч у якості чемпіонів вирішили в заключному матчі чемпіонату не збавляти обертів, а завершити сезон перемогою. Вже на 8-й хвилині Ілля Кірюхін зумів головою замкнути навісну передачу від партнерів і відкрити лік голам у цьому протистоянні.

Перша половина зустрічі завершилася з перевагою в один м’яч. А от у другій частині Ігор Бекеша на 50 та 51-й хвилинах робить результат 3:0, згодом ужгородець Максим Олень скорочує відставання, та Іван Байса знову відновлює гандикап у три голи, вдало завершивши свій фланговий прохід. Правда, ужгородці відповіли за 9-ть хвилин, коли Влад Яковлєв таки зумів завдати прицільного удару по володіннях Іллі Гурського. Та останнє словао таки було за мукачівцями. Кращий бомбардир юнацької команди Олег Шокун знову втікає від захисників і робить остаточний результат зустрічі – 5:2.

По завершенню матчу керівництво клубу та федерації – заступник голови ФФЗ Віктор Наскалов та спортивний директор МФА привітали юнаків та тренера Віктора Яїчника з чемпіонським титулом – вручили солодкий подарунок – торт, а далі традиційно – чемпіонське обливання шампанським.