Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Петро Луців приносить перемогу "Олександрії" U-19 (ФОТО, ВІДЕО)
12:01
Петро Луців приносить перемогу "Олександрії" U-19 (ФОТО, ВІДЕО)
У 15 турі чемпіонату України U-19 мукачівський півзахисник у додатковий час приніс перемогу олександрійцям.

Петро Луців приносить перемогу
Після зимової перерви на минулих вихідних відновився чемпіонат України U-19. Найцікавішою для нас є юнацька команда Олександрії, де виступають одрази три закарпатських гравці – Олександр Кобеляш, Олексій Січ та Петро Луців.

Перші двоє вийшли в старті у звітному матчі проти кропивницької Зірки. Та головні події у матчі розвернулись у другому таймі, на початку якого на полі з’явився і Луців.

На 55-ій хвилині господарі повели в рахунку. Зірка зуміла за хвилину до завершення основного часу зрівняти рахунок. І коли вже здавалося, що двобій завершиться з таким рахунком, своє слово сказав Петро Луців, що вийшов на заміну на 46-ій хвилині. Він у доданий час (90+2) продемонстрував свої якості джокера, забивши м’яча у сітку воріт «Зірки» і поставивши переможну крапку у цьому цікавому та напруженому обласному дербі – 2:1.

Наразі олександрійські юнаки йдуть на п’ятому місці, відстаючи на шість очок від третіх Карпат.

«Олександрія» (U-19) – «Зірка» (U-19) Кропивницький – 2:1

Голи: Коваленко (55), Луців (90+2) – Ходорченко (89)

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 1330 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0