Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Підсилення "Хуста" робить різницю
09:34
Підсилення "Хуста" робить різницю
Команда Володимира Корнутяка у поєдинку лідерів чемпіонату здобуває стратегічно важливу виїзну перемогу.

Підсилення На кону перенесеного матчу позаминулого туру було лідерство у турнірній таблиці. Після нічиєї з останньою командою минулої суботи і ранній виліт із аматорського кубку могли розпочатись розмови про кризу у стані хустян. Та вдала трансферна кампанія проявилась вже у цьому важливому матчі в Іршаві.

Початок гри був за Бужорою, яка зуміла забити після стандарту - вдало зіграв на добиванні 24-річний Чізмар.

Однак далі у матчі сказали своє слово новачки гостей, які поповнили клуб декілька тижнів тому. На 25-ій хвилині після влучання мяча у руку Бандуровичу у карній зоні арбітр призначає пенальті і Владислав Микуляк, який через півсезону повернувся у Хуст, відзначає повернення голом.

На 38-ій хвилині 37-річний плеймейкер хустян записує до свого активу ще й асист, після якого головою забиває Ількович - 1:2.

У другому таймі підопічні Корнутяка закріпили перемогу третім голом - Микола Пилип прострілив справа, а екс-гравець минайської молодіжки 21-річний Іван Чистяк, якого забули прикрити оборонці Іршави у своїй штрафній, розстрілює ворота з 10 метрів - 1:3.

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Хуст» – 1:3

Голи: Чізмар, 13 – Микуляк, 25 (пен.); Ількович, 38; Чистяк, 59.

Попередження: Шольц, 59; Росул, 81 – Ількович, 31; Іванов, 59; Фляшко, 61; Пилип, 71; Повхан, 74; Пилип, 81.

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 892 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0