Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » "Поляна" – "Фаворит" 13:0. Могло бути й гірше (ФОТО)
17:57
"Поляна" – "Фаворит" 13:0. Могло бути й гірше (ФОТО)
Зимова першість Закарпаття продовжує радувати любителів гольової статистики.

Черговий односторонній матч на штучному полі стадіону Середнього навряд чи комусь сподобався, за винятком полянців. 13 голів і ще близько 6 стійок та перекладин, з двох десятків ударів. Та у огляді цього матчу зупинимось переважно на голах.

5-а хвилина – Іван Русин пройшов захисника на правому фланзі і віддав у штрафну, де Мельник зупинив і пробив з
10 метрів, м’яч від перекладини з другої спроби перетнув лінію воріт – 0:1.

10-а хвилина – Євген Валерійович Русин пройшов правим краєм і прострілив вздовж воріт і Варваринець забиває з 8 метрів – 0:2.

16-а хвилина – Бучок вибив м’яч від своїх воріт, Варваринець головою продовжив далі, Олександр Міклош вибіг один в один, обійшов воротаря і закотив у пусті ворота – 0:3.

18-а хвилина – Віталій Міклош подав зліва, Валерійович Русин у штрафній віддав на Варваринця і той б’є точно – 0:4.

19-а хвилина – Валерійович Русин з правого краю увійшов у штрафну і покотив паралельно на Івана Русина – 0:5.

За мить Варваринець вийшов сам на сам, обійшов голкіпера і катнув у ворота, але м’яч зупинився у снігу, що був на полі. В наступній атаці Варваринець знову виходить на одного воротаря і тепер вже перекидує Тарасова, але засильно.

27-а хвилина – Володимирович Русин накинув у штрафну на Івана Русина на і той відправляє шкіряного у дальній кут – 0:6.

34-а хвилина – Мельник у штрафній віддав на Валерійовича Русина і той зблизька переправляє м’яч у ворота – 0:7.

35-а хвилина – Гогерчак підключився правим краєм прострілив, воротар випустив м’яч і Олександр Міклош добив у ворота з двох метрів – 0:8.

41-а хвилина – свіжий Чанда реалізував вихід один в один – 0:9.

50-а хвилина – Валерійович Русин закинув у штрафну на Олександра Міклоша і той заштовхав м’яч у ворота – 0:10.

62-а хвилина – у ході перетасовки у чужі штрафній Олександр Міклош асистує Стегурі – 0:11.

65-а хвилина – Варваринець пробив з 19 метрів у дальній кут – 0:12.

69-а хвилина – Олександр Міклош віддав на Стегуру, який випередив захисника і проштовхнув повз голкіпера – 0:13.

Вже завтра стартує Зимова першість Ужгородського району, де могли б взяти участь і команда "Фаворит", яка підтягує до основи своїх юнаків (минулорічних чемпіонів району), замість того щоб отримувати по десяток голів за матч.

Арбітр – Юрій Бобаль
Асистенти – Мирослав Горгош, Валерій Шкура

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Поляна» – 0:13

Голи: Мельник, 5, Варваринець, 10, 18, 65, О. Міклош, 16, 35, 50, І. Русин, 19, 27, Є. Вал. Русин, 34, Чанда, 41, Стегура, 62, 69.

Фаворит: Вадим Тарасов, Юрій Скрипич,Олександр Кирлик, Валерій Гандяк, Володимир Дичка (Антон Станко, 36), Віталій Цмур, Дмитро Далекорей, Дмитро Турега, Василь Кирлик, Віктор Куртей, Віталій Розлуцький.
Тренер – Владислав Ленчик.

Поляна: Ярослав Бучок (Михайло Безик, 36), Артур Русин, Михайло Власик, Едуард Мельник (Степан Стегура, 40), Олександр Міклош, Володимир Варваринець, Євген Волод. Русин (Володимир Чанда, 40), Руслан Гогерчак, Іван Русин, Євген Валер. Русин.
Тренер – Михайло Кондря.

Попередження: Варваринець, В. Міклош - Тарасов

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 991 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2 Віола
0
Тарас!!! Мені ся видить же неправильно писати - Валерійович Русин :)))

1 мікітос
0
Без коментарів, тупо загнали за буйки. Рівень прірва.....Поляні треба усилятися бо з 13 іграками чемпіонат не витягнуть.