Головна » Усі публікації » на Закарпатті » "Поляна" перемогла дефлімпійську збірну України
12:29
"Поляна" перемогла дефлімпійську збірну України
Нагадаємо, що нещодавно ФК «Поляна» виграв Кубок Закарпаття втретє поспіль.

Минулої неділі «Поляна», яка базується в с.Поляна Свалявського району Закарпаття, приймала на своєму полі національну дефлімпійську збірну України з футболу.

Дефлімпійські ігри (англ. «deaflympic» від deaf – глухий) – санкціоновані Міжнародним олімпійським комітетом спортивні змагання найвищого рівня для людей, що не чують.

Змагання відбулися за підтримки почесного президента клубу, полянського сільського голови Івана Дрогобецького. Підопічні Михайла Кондрі в запеклій боротьбі вже на п’ятій хвилині матчу вирвалися вперед – це відзначився Василь Куделка. Однак незабаром противники зуміли зрівняти рахунок, але не змогли його втримати. Наступний гол у ворота противника полянці забили на 9-й хвилині.

У підсумку гра завершилася із рахунком 5:1 на користь закарпатської команди. Нагадаємо, що нещодавно ФК «Поляна» виграв Кубок Закарпаття втретє поспіль.

Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 882 | Додав: Лобда | Рейтинг: 0.0/0