Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Природничо-гуманітарний коледж перемагає у місцевій спартакіаді
17:29
Природничо-гуманітарний коледж перемагає у місцевій спартакіаді
13 квітня проходили змагання з міні-футболу в залік спартакіади серед учнівської та студентської молоді ПТНЗ і ВУЗів.

Природничо-гуманітарний коледж перемагає у місцевій спартакіаді
Природничо-гуманітарний коледж – переможець змагань з міні-футболу!
 
13 квітня на штучному майданчику спорткомплексу “Юність” проходили змагання з міні-футболу в залік спартакіади серед учнівської та студентської молоді ПТНЗ і ВУЗів І-ІІ рівнів акредитації на 2016-2017 н.р.

Участь у футбольних баталіях прийняло 5 команд: Ужгородське державне музичне училище імені Д.Є.Задора (УДМУ), Ужгородський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету (УТЕК КНТЕУ), Ужгородський коледж мистецтв імені А.Ерделі (УКМ), природничо-гуманітарний коледж державного вищого навчального закладу “Ужгородський національний університет” (ПГК ДВНЗ “УжНУ”) та Ужгородський коледж культури і мистецтв (УККіМ).
 
Згідно регламенту змагань команди грали за коловою системою “кожний з кожним”, за результатами якої і були визначені переможець та призери змагань. Так, перше місце та золоті нагороди виборола команда ПГК ДВНЗ “УжНУ”, яка набрала максимальний результат. Друге місце посіли студенти УТЕІ КНТЕУ, які поступилися тільки переможцю. Замкнули трійку призерів команда УККіМ, яка вперше здобула бронзові нагороди.
 
На урочистій церемонії нагородження усі призери отримали красені кубки, грамоти та медалі різного гатунку від управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради (начальник Ольга Василиндра).
Управління у справах КССМ Ужгородської міської ради
 
ФОТОРЕПОРТАЖ із турніру дивіться на офіційній сторінці Вконтакте.
 
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 363 | Додав: lobda | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: