Головна » Усі публікації » на Закарпатті » "Проспект" вчергове виборює "Кубок НОК України" пам’яті Беци (ФОТО)
22:01
"Проспект" вчергове виборює "Кубок НОК України" пам’яті Беци (ФОТО)
Протягом двох днів у СК "Юність" вирували футбольні пристрасті.

Футбольна команда з Проспекту підтвердила статус фаворита не лише на бумазі, а й по грі. У кінцевому результаті ставши переможцями "Кубку НОК України" пам’яті Йосифа Беци.

Цього року турнір дещо відрізнявся від попередніх – окрім дорослих команд в ньому взяли участь і 9 дитячих колективів 2007-2008 років народження.

В змаганнях дитячих команд найкращою командою стали вихованці свалявського «Сузір’я», які в фіналі перемогли вихованців Ігоря Гарлача з ужгородського «Пегаса». Бронзові нагороди здобули команда з Іршавщини – ФК «Сільце».

А боротьба серед дорослих команд стартувала наступного дня, 17 грудня з групового етапу. 25 команд з усієї області були розділені на 8 груп. Та й матчі проходили за футзальними правилами.

Після зіграних матчів 16 найсильніших команд з груп зійшлися в 1/8 фіналу, а потім у чвертьфіналах.

Цікаво, що в цих матчах двох фіналістів визначали лише в серії післяматчевих пенальті. Фортуна була прихильна до «Вікінга» та «Спарти». Студентська команда УТЕІ завдяки єдиному голу здолала колектив «Конвектора», а зірковий склад «Проспекта» (в команді грали Василь Пиняшко, Владислав Микуляк, Юрій Славік, Роберт Гегедош, Микола Гібалюк) без складнощів переконливо перемогли «Епіцентр» 5-1.

А в півфіналі УТЕІ зійшлися з «Проспектом». Студенти доволі таки довго опиралися але все ж дозволили проспектівціям згідно футзальних правил забити після 5 фолу з пенальті. Гравці УТЕІ зуміли зрівняти рахунок у зустрічі. Далі ж Пиняшко подвоїв перевагу, а Гібалюк та Микуляк остаточно визначили, що гратимуть у фіналі.

«Спарта» ж зуміла здолати «Вікінг». Тож у матчі за почесний трофей зійшлися «Проспект» та «Спарта». «Спартанці» досить швидко пропустили перший гол вже на 1-й хвилині, але далі зуміли вирівняти гру, та завдяки вмілій грі воротаря Юрія Славіка відновити рівновагу не зуміли. Далі ж стараннями Гібалюка, Гегедоша та Костика проспектівці переконливо здобувають перемогу. В матчі за третє місце УТЕІ здолав «Вікінг» - 3:0.

Нагороджували переможців та призерів турніру представник відділення НОКУ в Закарпатській області Анатолій Плеханов та організатор турніру, голова Асоціації футзалу Закарпаття Денис Близнець.

Група А: «Проспект» (Ужгород), «Медея» (Оріховиця), «Вікінг» (Ужгород).

«Новий район» - «Спарта» - 0:2.

Група D: “Нова лінія» (Ужгород),«Конвектор» (Коритяни), «Нижнє Солотвино» (Нижнє Солотвино);

«Інваспорт» - «ОККО» - 0:5.

Група G: «Темп» (Свалява), «Лобда» (Ужгород), «Загор» (Ужгород), «Кальник» (Мукачівський район)

«Темп» - «Лобда» - 2:0;
«Загор» - «Кальник» - 4:1;
«Темп» - «Загор» - 5:0;
«Лобда» - «Кальник» - 5:0;
«Темп» - «Кальник» - 8:1;
«Загор» - «Лобда» - 0:2.

Наступного ігрового дня відбулися матчі плей-оф: 1/8 фіналу, чвертьфінали, півфінали та фінальні матчі (за 3-те та 1-е місце).

У 1/8 фіналах зійшлися:

«Проспект» - «Лобда» - 3:1;
«Епіцентр» - «Стандарт» - 1:0;
«Іршава» - УТЕІ – 1:2;
«Конвектор» - «Трактор» - 2:1;
«Чокі і К» - «Нижнє Солотвино» - 3:0;
«Севлюш» - «Спарта» - 0:0 (по пенальті : 1:2)
«ОККО» - «Перечин» - 3:2;
«Темп» - «Вікінг» - 0:1.

У 1/4 фіналу змагалися:

«Проспект» - «Епіцентр» - 5:1;
УТЕІ – «Конвектор» – 1:0;
«Чокі і К» - «Спарта» - 0:0 (по пенальті – 1:3);
«ОККО» - «Вікінг» - 2:2 (по-пенальті - 2:3).

1/2 фіналу

«Проспект» - УТЕІ – 4:1;
«Спарта» - «В ікінг» - 3:0.

Фінали

Матч за 3-е місце: УТЕІ – «Вікінг» - 3:1;

Матч за 1-е місце: «Проспект» - «Спарта» - 3:0.

ФОТОРЕПОРТАЖ із турніру дивіться на офіційній сторінці Вконтакте.

Роман СЕНИШИН

Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 2049 | Додав: Лобда | Рейтинг: 3.3/3
Всього коментарів: 4
4 Лобда
0
У залі мало світла, тому фото і неякісні... При денному освітленні фото виходять якісні.

3 Віола
0
На жаль багато неякісних фотографій...

2 Денис Близнець
0
Надішліть Ваш e-mail на адресу Оргкомітету (eurostandard@mail.ru) і Вам надішлють фото з турніру юнаків.