Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати 13-го туру чемпіонату Ужгородського району
14:26
Результати 13-го туру чемпіонату Ужгородського району
У неділю, 16 липня, відбувся заключний турі першого кола чемпіонату Ужгородського району.

"Фаворит" Шишлівці - "В. Лази". Лідер чемпіонату без особливих труднощів переграв непогану команду Фаворит з рахунком 0:5, юнаки 7:0 на користь господарів.

"Світанок" Р. Комарівці - "Деренівка" Н. Солотвино. Це була принципова гра, адже зустрічалися команди однієї сільської ради, тож матч видався досить цікавим, господарі у першому таймі більше атакували, але до голу справа не дійшла. Другий тайм команди теж атакували то в одну, то в іншу сторону, та на місці були голкіпери або гравці не точно пробивали. Матч закінчився бойовою нічиєю 0:0, юнаки 5:0 на користь Руських Комарівців.

"Лідер" Сторожниця - "Зірка" Лінці. Зірка на виїзді розгромила суперника з рахунком 0:8, юнаки 1:0 на користь Лідера.

"Медея" Оріховиця - "Тисаашвань". Оріховиця не залишила ніяких шансів Тисаашвані вигравши 5:0, юнаки 2:1.

"Тиса" Есень - "Ярок". Есень з рахунком 8:0 обіграла гостей, юнаки 3:2.

"В. Геєвці" - "Камелот" Камяниця. В. Гевці вдома поступилися обома складами Камелоту - дорослі 1:3, юнаки 4:5.

У неділю, 30 липня, стартує кубок Ужгородського району

Підсумкова турнірна таблиця буде затверджена на зсіданні Виконкому,який відбудеться 29.07.17 р.