Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати 2-го туру Зимової першості Ужгородщини 2019
23:37
Результати 2-го туру Зимової першості Ужгородщини 2019
У зимовій першості Ужгородського району відбувся другий тур.

Ігри відбуваються на стадіоні «Камелот» с. Кам’яниця.

У матчі «Колос» Баранинці - «Лідер» Сторожниця перемогу з рахунком 3:1 здобуває команда Лідер
Голи у ворота «Колоса» забивали Юрій Чобаль, Мар’ян Максим та Юрій Стеблюк і автогол у Баранинців.

«Зірка» Лінці - УРДЮСШ Зінедін 15 6:0
Слід відзначити молодих футболістів, які не дивлячись на свою молодість дали гідний бій чемпіону Ужгородського району. У переможців відзначилися Василь Рущак, Анатолій Гаврилешко, Євген Матринець (2), Роман Савко, Йосип Басараб.

«В.Лази» - УРДЮСШ Зінедін 17 1:0
Гра видалась дуже цікавою, молодий футболіст Іван Мастяк у першому таймі не забив одинадцятиметровий за порушення у штрафній Великих Лаз. У другому таймі при помилці захисників реалізував момент Денис Павловський. Тож 1:0 на користь Великих Лаз і перемога більш досвідчених футболістів.

«Верховина» Оноковці – «Конвектор» Коритняни 0:1. Коритняни після нічийного результату у першому матчі у дуже принциповому матчі зуміли вирвати перемогу. М’яч на рахунку гравця Конвектора Тараса Плиски.
Наступний тур у групах за вихід до наступного етапу змагань відбудеться 24 лютого.