Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати 5 туру Зимової першості Мукачівського району 2021/2022 (ФОТО)
19:58
Результати 5 туру Зимової першості Мукачівського району 2021/2022 (ФОТО)
У неділю, 23 січня, на середнянському стадіоні відбулись поєдинки п'ятого туру Зимової першості Мукачівського району.

Результати 5 туру Зимової першості Мукачівського району 2021/2022 (ФОТО) Вболівальники на середнянському стадіоні стали свідками туру розгромів, які відбулися у більшості матчів. У першій грі фаворит всього турніру Чинадієво прогнозовано здолав зняцівську команду забивши по два голи у кожному з таймів.

А от найбільш неочікуваним рахунком стало фіаско Дружби у грі проти Страбичева. Великолучківська команда була у не зовсім оптимальному складі, тож встановила антирекорд, пропустивши п'ять вже у першому таймі. Особливо ефектними були голи з дальньої дистанції від Сороки, Луці та Дідо. Перший гол був забитий після заробленого Сироватком пенальті.

Воловець у грі з Горондою почувався на полі досить впевнено і зумів втілити свою перевагу у голи. Ще у першому таймі Лозинець завершив сольний прохід голом, потім Мадяр подвоїв рахунок. У другому таймі Хміль з меж штрафної забив третій гол своєї команди.

У завершальному матчі туру в більшій мірі долю матчу вирішив пенальті на 33-ій хвилині, який заробив та реалізував Євген Машіко. Юні підопічні Омеляна Мешка час від часу вибігали у потенційні контратаки, однак із завершенням не складалося. За Темп у старті вийшов та відіграв всю гру у нападі один із найбільш вікових гравців змагань Василь Томашовський, якому через два тижні виповниться 50 років.

ФК «ЗНЯЦЬОВО» - ФК «КАРПАТИ» (Чинадієво) 0:4
Голи: 13' Чубірко Василь, 35' (пен.), 41' Хайнас Віталій, 37' Скрипинець Юрій.

ФК «ДРУЖБА» (Великолучківська ТГ) - ФК «СТРАБИЧЕВО» 0:6
Голи: 11' Луця Василь, 15', 20', Сорока Юрій, 25' Богдан Максим, 30' Дідо Юрій, 70' Сорока Станіслав.

ФК «ВОЛОВЕЦЬ» - ФК «ГОРОНДА» 3:0
Голи: 13' Михайло Лозинець, 22' Мадяр Сергій, 50' Хміль Михайло.

ФК «СОКОЛЯТА» (Мукачево) - ФК «ТЕМП» (Лавки) 0:2
Голи: 33' Машіка Євген, 70' Роман Ігор.

ФОТОРЕПОРТАЖ з матчів дивіться на офіційній сторінці Фейсбук.

Возможно, это изображение (один или несколько человек и текст «TYPHIPHA таблиця зимовой першост мукачвського району 5 тур команда в Î I…I 3-I 5 o 5 5 15 4 o 1 o 24-3 14-9 2 18-6 5 12 3 o 1карпати (чинадево) дружба (великолучкивська тг) 3 страбичево карпати (верхнй коропець) воловець 6 темп (лавки) 7 горонда 8 зняцьово соколята (мукачево) 4 2 9 1 7 1 7-5 5-4 1 2 o 7 6 2 11-11 5 1 1 3 4 o 1 5-13 5 4 1-16 5005 1-19 1»)

Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 627 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0