Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати 9-го туру чемпіонату Ужгородського району
22:52
Результати 9-го туру чемпіонату Ужгородського району
У неділю, 24 червня, відбулися ігри чемпіонату та першості Ужгородського району з футболу.

Вища ліга:

ФК «Ярок» - «Латекс» Баранинці 2:2 (1:4)

Ярок після серії перемог не зумів здолати сусіда по турнірній таблиці і опустився на четверте місце.

«Світанок» Р.Комарівці - «Конвектор» Коритняни 2:3 (0:5)

Руські Комарівці після поразки у Ярку не зуміли обіграти Конвектор, котрі здобувають першу перемогу у чемпіонаті.

«Лідер» Сторожниця - «Зірка»Лінці 2:3 (0:5)

Відбулася дуже хороша гра, де Лідер нав'язував свою гру, але все ж таки Зірка зуміла вирвати перемогу.

ФК «В.Лази» - «Тиса»Есень 1:0 (3:0)

Відбулося хороше дербі, так як у минулому основні гравці Есені виступали за Великі Лази і з мінімальним рахунком господарі перемагають лідера теперішнього чемпіонату і виходять на третю сходинку.

Перша ліга:

ФК «Медея» Оріховиця - «Верховина»Оноковці 7:1 (3:2)

Медея не залишила ніяких шансів своїм сусідам і продовжує лідирувати у першості.

ФК «М..Добронь - «Деренівка» Н.Солотвино 7:1 (8:0)

Деренівка не зуміла вистояти перед господарями, хоча після першого тайму рахунок був 0:1, а за 15 хвилин до закінчення поєдинку гості не витримали натиску і поступилися з великим рахунком.