Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати 9-го туру чемпіонату Ужгородського району 2019
09:06
Результати 9-го туру чемпіонату Ужгородського району 2019
У неділю, 30 червня, пройшов 9 тур чемпіонату Ужгородського району з футболу.

Центральний поєдинок туру відбувся у Коритнянах, де «Зірка» Лінці гостювала у футболістів Олімпіка. Гра пройшла у напруженій боротьбі, доказом чого є велика кількість жовтих та одне вилучення, хоча могло бути і більше. У першому таймі Анатолій Гаврилешко вивів гостей вперед.

На початку другого тайму воротар Зірки Лагоцький піддався на провокацію з боку суперника і вдарив в лице гравця Коритнян, за що отримав червону картку. У сутичці, що виникла після цього, дісталось і головному арбітру Валерію Цапу, який побував у нокауті. Проте згодом підвівся і продовжив гру. Місце у воротах Лінців зайняв Василь Рущак, який зберіг свої володіння у недоторканності, благо коритяннці за більш ніж півгодини всього один раз влучили у рамку воріт. А підопічні Пеци час від часу ловили суперника, який пішов великими силами вперед, на контратаках і в одній з таких на 77-ій хвилині Юрій Чульба перекинув Гвазаву і встановив остаточний рахунок - 0:2. Юнаки Зірки також перемогли – 0:3.

«Тиса» Есень вдома розібралася із командою «Ярок» дорослим складом 4:2, юнаки розійшлися миром 3:3.

«В.Лази» на виїзді теж святкували перемогу у Баранинцях - дорослі 0:2, юнаки 2:1.

«В.Геєвці» обома складами вдома поступилися Сторожниці - дорослі 0:3, юнаки 1:6.

«Деренівка» Н.Солотвино на виїзді у Оноковцях гідно протистояли команді господарям, але все ж таки перемога за Верховиною 2:1 дорослі, юнаки 9:1.