Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати чвертьфіналів Зимово-весняної першості Ужгородщини
15:07
Результати чвертьфіналів Зимово-весняної першості Ужгородщини
У неділю 19 березня відбулися чвертьфінальні ігри зимово-весняної першості Ужгородщини з футболу.

стадіон ГСК «Камелот»

«Камелот» Кам’яниця – «Конвектор» Коритняни 3:2

Гра була досить напруженою, Кам’яниця вважалася фаворитом, але Конвектор теж домінував на полі. Першими відкрили рахунок номінальні господарі, трохи згодом Коритняни зрівняли. Підопічні Олега Мартинича знову виходять вперед, забивши два м’ячі. Лише в кінці зустрічі команда Миколи Калабіги забили ще один гол, який нічого вже не вирішував.

Рахунок 3:2 на користь Кам’яниці. Отже до півфіналу проходить «Камелот» Камяниця.

Стадіон с.Галоч

«Світанок» Руські Комарівці - «Зірка» Лінці 0:2

Команди зустрічалися на груповому етапі, тоді з мінімальним рахунком 0:1 Р. Комарівці поступилися. У цій зустрічі долю матчу вирішили два пенальті, які реалізувала «Зірка» Лінці по ходу гри, тож рахунок 2:0 на користь Зірки.

«Тиса» Есень – «Сокіл» Кінчеш 2:2 (по пен. 0:3)

Ці команди теж зустрічалися у груповому раунді і тоді розійшлися миром 1:1. У цій грі теж переможця в основний час не виявлено. Есень по ходу матчу вела в рахунку 2:0, але Кінчеш зумів зрівняти до кінця гри. У серії пенальті фортуна була на стороні Кінчеша - рахунок 3:0.

Стадіон с.Невицьке

«В. Лази» - «Невицький замок» Невицьке

В основний час рахунок був нічийний 2:2, у серії пенальті влучнішою була команда Невицький замок - 5:4. Але командою Великі Лази подано протест на футболістів Невицького, які в один і той же ігровий день виступали і в кубку області, і в районній зимовій першості. Протест буде розглянуто на бюро федерації.