Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Результати І-го дитячого турніру «Kocsis 90 Kupa». День перший
21:39
Результати І-го дитячого турніру «Kocsis 90 Kupa». День перший
Результати першого та розклад другого ігрового дня дитячого турніру «Kocsis 90 Kupa»

Результати І-го дитячого турніру «Kocsis 90 Kupa». День перший















Перший груповий етап

Зона «А»










Поле №1
29 вересня 2019 року
ФК «Гать»  – ФК «Сільце»    2:3 , 
ДЮФШ «Зінедін» – ДЮСШ Тячів 8:1, 
ДЮСШ Тячів  - ФК «Гать» 2:2,  
ДЮФШ «Зінедін»  - ФК «Гать» 7:0,  
ДЮСШ Тячів – ФК «Сільце», 2:3,  
ДЮФШ «Зінедін» – ФК «Сільце» 7:0


Зона «В»














Поле №1
29 вересня 2019 року
 ФА «Варда» - ФК «Вишково»  7:0, 
SC “Smail Miracles” – ДЮФК «Олімп» 1:0, 
ДЮФК «Сузіря» - ФК «Вишково»  8:0, 
«Варда» – ДЮФК «Олімп» 5:1,   
ФК «Вишково» - SC “Smail Miracles”  3:3,  
ДЮФК «Сузіря» - ФА «Варда» 1:0, 
ДЮФК «Сузіря» - SC “Smail Miracles”  4:0,  
ФК «Вишково»  - ДЮФК «Олімп» 0:3,  
ФА «Варда»  – SC “Smail Miracles”  4:1, 
ДЮФК «Сузіря» - ДЮФК «Олімп» 1:0


Зона «С»
















  ФК «МОЛ – Віді»  - ДЮСШ «Хуст – Нарцис»  0:1,  
ДЮФК «Берегвідейк»  – АФ «Минай» 1:1, 
СДЮШОР – ДЮСШ «Хуст – Нарцис» 3:0,  
ФК «МОЛ – Віді» - АФ «Минай» 0:3,  
ДЮСШ «Хуст – Нарцис» - ДЮФК «Берегвідейк» 0:3, 
СДЮШОР  – ФК «МОЛ – Віді» 10:0,  
СДЮШОР – ДЮФК «Берегвідейк» 5:0, 
ДЮСШ «Хуст – Нарцис»  - АФ «Минай» 0:3, 
ФК «МОЛ – Віді» -  ДЮФК «Берегвідейк»  1:7, 
СДЮШОР  – АФ «Минай» 0:1


Зона «D»












ДЮСШ – ФК «Севлюш» 2:2, 
МФА «Мункач» - ФК «Карпати» 5:1,  
ФК «Карпати»  - ДЮСШ 0:2,  
МФА «Мункач» - ДЮСШ 0:1,  
ФК «Карпати»  - ФК «Севлюш» 1:0,
МФА «Мункач»  - ФК «Севлюш» 3:0




Календар ігор другого групового етапу

Зона «А»

                    







Поле №1
30 вересня 2019 року
9.00 Зінедін  - Мункач
9.25 Сузіря - СДЮШОР
9.50 Зінедін - СДЮШОР
10.15 Сузіря- Мункач
10.40 Зінедін- Сузіря
10.55 СДЮШОР- Мункач


Зона «В»
    




                        

Поле №2
9.00 Минай - Варда
9.25 ДЮСШ- Сільце
9.50 МИнай - Сільцн
10.15 ДЮСШ - Варда
10.40 Минай - ДЮСШ
10.55  Сільце - Варда


Третій (фінальний ) етап

Ігри ½ фіналу
Поле №1

13.30 1 – ше місце зони «А» - 2 – ге місце зони «В»
Поле №1
13.55 1 – ше місце зони «В» - 2 – ге місце зони «А»

Гра за 3 – тє місце
Поле №1

14.30 Програвший  1»А»2 «В» - Програвший 1»В»2»А»

Фінал
Поле №1

15.00  Переможець 1»А»2»В» - Переможець 1»В»2»А»

15.30 Закриття турніру
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 316 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: