Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Результати матчів чемпіонату Закарпаття
16:28
Результати матчів чемпіонату Закарпаття
Пропонуємо Вашій увазі результати ігор чемпіонату Закарпаття, що були зіграні у неділю 23 жовтня.

Результати матчів чемпіонату Закарпаття Вища ліга

ФК «Ужгород» – ФК «Мункач» – 6:1 (1:2)
ФК «Дийдо» – ФК «Бужора» – 5:1 (1:5)
ФК «Оболонь» – ФК «Севлюш» – 1:5 (0:0)
ФК «Боржава» – ФК «Берегово» – 0:1 (3:0)
ФК «Поляна» – ФК «Минай» – 6:7 (5:0)
ФК «Спартакус» – ФК «Вільхівці» – 3:0 (3:1)

Перша ліга. Східна зона

ФК «Карпати» (Р) – ФК «Карпати» (Д) – 2:1 (1:1)
СК ім. І. Яремчука – ФСК «Говерла» – 3:0 (3:)
ФК «Терново» – ФК «Авангард» – 3:1 (0:1)
ФК «Старт» – ФК «Копаня» – 2:2 (1:2)
ФК «Іза» – ФК «Вишково» – матч перенесено
ФК «Вікторія-ЛНС» – ФК «Інтер» – 2:1 (3:1)

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 2231 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
5 Artur84
0
Шкода, що Севлюш не знає грати головну гру чнмпіонату..... А так то молодці, правда Оболонь тепер посередня команда....

4 Володимир Ярославович
0
Севлюш сьогодні радував,Оболонь могла і десять пропустити,дуже багато нереалізованих голів.чому так посипалась команда Оболонь ,уяви немаю,віцечемпіон європи ,на мою думку повинен грати набагато краще.ГОЙРА СИВЛЮШ.

3 Artur84
0
Якби дітвора Поляни в першому таймі вийшла не така перелякана і зіграла б  більш зібрано, то Минаю перемоги не бачити.....  Таке враження, що в 2 таймі команди помінялися формами! Після  1-6 понтарі Минаю вийшли на другий тайм на "полусогнутих" і практично весь другий тайм Поляна їх возила, шкода нереалізований пеналь.... Да і Минай міг зибити, але якщо брати до уваги склади команд, то Минаю, не дивлячись на виграш - ГАНЬБА, а Поляні БРАВО і МОЛОДЦІ! До речі, Полянці вже майже 5 гру грають без замін та із декількома юнаками в складі!
І ще хочеться, щоб до цьої "Поляни" керівництво повернулося лицем бо, при нормальному фінансуванні та деякому підсиленні, в т.ч. в тренерській ланці, ця команнда має непогані перспективи!

2 Вова
0
smile ) В Поляні були 2 різні тайми. Перший 1-6 і нереалізований пенальті Поляни, 2 тайм за Поляною і рахунок 7-7 міг бути, та і 10-10 теж. 4 голи в Минаї забив Бобаль, але їх розслабленість і посмішки мало не обернулись для них втрачанням очок. Буває і таке 6 забити і програти smile ))