Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Результати матчів Вищої ліги Закарпаття. 1 тур
15:35
Результати матчів Вищої ліги Закарпаття. 1 тур
Сьогодні, 21 квітня, матчами у Вищій лізі стартував новий футбольний сезон.

ФК "Середнє" - ФК "Ужгород" 2:0 (2:1)

ФК "Поляна" - ФК "Севлюш" Виноградів 2:2 (0:8)

ФК "Бужора" Іршава - ФК "Оболонь" Хуст 7:0 (1:1)

0
Виноградово це ДНО! Бажаю перемоги Минаю в полуфіналі, а Севлюшу лише поразок! Реплюк то циркач і клоун, який намалював пеналь, ганьба так грати і поводитися!

1 Ваня86
0
Цікава та скандальна гра в Поляні. Наша Поляна заслуговувала самовіддачею на перемогу, слід відзначити, що Виноградово аж ніяк на протязі всьої гри було краще..Перший тайм пройшов за незначної переваги Поляни та другий тайм це справжні емоції, бій та суперекчливі дії арбітріа як в одну так і в іншу сторону. 1.0, 1-1, 2-1. 2-2 95 ХВ ПЕНАЛЬНІ.....Незарахований гол в ворота Поляни, неназначений Пенальті в ворота Севлюша ну і пенальті який Дребужан назначив на 95 доданій .Пенальті був, але арбітр тянув Севлюш в кожному епізоді і це обурило вболівальників Які ледь стримували емоції. Хороший футбол від Поляни практично без замін і три крапки для Севлюша що далі Слюсар?? Ця ваша гра це Ганьба. Президенту клубу треба прийняти рішення, якшо є повага до вболівальників Виноградова.