Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати півфіналів Кубку Ужгородського району
10:36
Результати півфіналів Кубку Ужгородського району
У неділю, 13 серпня, відбулись півфінальні зустрічі Кубку Ужгородського району.

Найбільш цікавим видався матч у Концові між Коритнянами та Лінцями. Сильний поривистий вітер вніс свої корективи у гру. У першому таймі саме підопічні Пеци грали за вітром, тож і провели більшу частину тайму в атаці. Та реалізувати свої можливості Федьо, Чульба та Амід довгий час ніяк не могли. Лише на 42-й хвилині Юрій Федьо опинився один перед воротами, прийняв м’яч і лише з другої спроби переграв голкіпера – 0:1.

Номінальні господарі також мали хороший момент, коли з 17 метрів пробив Веніамін Савчин, але шкіряний пройшов повз ворота.

У другій сорокап’ятихвилинці вже коритнянці частіше навідувались до володінь Лагоцького. І вже на 51-й хвилині зуміли зрівняти рахунок. Після подачі з кутового Юрій Чобаль у падінні головою переправив м’яч у сітку – 1:1.

Гра носила відкритий характер, гравці не завжди встигали повертатися назад, тож моментів було вдосталь у обох команд. На 62-й хвилині Ярослав Рущак довгою передачею вперед з правого краю виводить Юрія Федьа на ворота і той забиває вдруге – 1:2.

В одному з епізодів воротар Зірки не впевнено зіграв на виході і нападник Конвектора пробивав практично по пустим воротам та, на щастя для Лінців, не влучив у рамку. Натомість лінцівські футболісти можуть занести до свого активу два влучання у перекладину від Аміда та Федьа. Та рахунок у матчі залишився незмінним і Лінці виходять у фінал.

В іншому півфіналі Великі Лази більш ніж впевнено переграли Есень.

«Медея» Оріховиця – «Фаворит» Шишлівці

Місце проведення і дата фіналу буде проінформовано після засідання бюро федерації.