Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати районних чемпіонатів
17:10
Результати районних чемпіонатів
Пропонуємо Вашій увазі результати районних чемпіонатів за 10 вересня.

Результати районних чемпіонатів
Кубок Виноградівського району

Чвертьфінал
 
ФК «Перехрестя» - ФК «Фанчиково» 3:2, 2:4 (загальний рахунок 5:6)
ФК «Дротинці» - ФК «Колос» 3:1, 3:1 (загальний рахунок 6:2)

Півфінал
 
ФК "Фанчиково" - ФК "Дротинці 4:1 (перший матч 2:3)
ФК «Зірка» - ФК «Еґреш» 3:0


 
Чемпіонат Тячівського району. 13-14 тури
 
"Брустури" Лопухів - "Вонігово" 0:0
"Тиса" Буштино - "Руське Поле" 0:3
"Лісоруб" Усть-Чорна - "Колос" Теребля 3:0
 
"Руське Поле" - "Інтер" Нересниця 4:0
"Колос" Теребля - "Брустури" Лопухів 3:2
"Нива" Тячівка - "Тиса" Буштино 3:0
 
юнаки
 
"Брустури" Лопухів U-16 - "Вонігово" U-16 3:0
"Тиса" Буштино U-16 - "Руське Поле" U-16 4:3
"Лісоруб" Усть-Чорна U-16 - "Колос" Теребля U-16 3:0
"Інтер" Нересниця U-16 - "Плеша" Підплеша U-16 0:6
 
"Вонігово" U-16 - "Плеша" Підплеша U-16 0:1
"Руське Поле" U-16 - "Інтер" Нересниця U-16 7:0
"Колос" Теребля U-16 - "Брустури" Лопухів U-16 0:3
"Нива" Тячівка U-16 - "Тиса" Буштино U-16 2:0
 
 
Чемпіонат Хустського району. 12-13 тури
 
ФК "Сокирниця" - "Хустецька Долина" Нижнє Селище 5:0
"Оболонь"-2 Хуст - ФК "Бороняво" 3:1
ФК "Рокосово" - ФК "Іза" 3:0
ФК "Ільмова" Кошельово - ФК "Чертеж" 3:3
"Фаворит" Вишково - "Старт" Золотарьово 0:3
 
ФК "Сокирниця" - "Оболонь"-2 Хуст 1:2
ФК "Іза" - ФК "Бороняво" 1:0
"Старт" Золотарьово - ФК "Рокосово" 1:5
ФК "Чертеж" - "Фаворит" Вишково 3:0
"Хустецька Долина" Нижнє Селище - ФК "Ільмова" Кошельово 0:2

 
Чемпіонат Іршавського району. 14-15 тури
 
ФК "Підгірне" - ФК "Білки" 0:1 (3:0)
"Скала" Негрово - "Шахтар" Ільниця 3:0 (1:2)
ФК "Кушниця" - "Виноградар" Великий Раковець 4:2 (1:2)
ФК "Гребля" - "Дружба" Дубрівка 1:0 (0:1)
"Будiвельник" Приборжавське - ФК "Лоза" 5:1 (3:1)
ФК "Боржавське" - ФК "Сільце" 0:4 (0:5)
 
"Дружба" Дубрівка - ФК "Кушниця" 1:1 (1:0)
ФК "Боржавське" - ФК "Підгірне" 4:0 (2:3)
ФК "Сільце" - "Будiвельник" Приборжавське 1:0 (4:2)
ФК "Лоза" - ФК "Гребля" 0:2 (4:3)
"Виноградар" Великий Раковець - "Скала" Негрово 2:3 (2:0)
"Шахтар" Ільниця - ФК "Білки" 3:0 (2:0)

 
Чемпіонат Воловецького району. 15-16 тури
 
"Воловець" - "Смерічка" Гукливий 4:2 (1:2)
"Аякс" Скотарське - "Спарта" Воловець 1:4 (0:3)
"Потоки" Тишів - "Бескид" Лази 2:1 (2:1)
 
"Бескид" Лази - "Аякс" Скотарське 3:0 (3:0)
"Спарта" Воловець - "Воловець" 3:2 (1:1)
"Смерічка" Гукливий - "Маяк" Верхні Ворота 3:0 (3:0)
"Перевал" Завадка - "Потоки" Тишів 3:0 (0:3)
 
 
Чемпіонат Перечинського району. 7-8 тури
 
ФК «Раково» - ФК «Явір» Туриця 1:2
ФК «Тур’я» Тур’я – Ремета - ФК «Карпати» Перечин 5:3
ФК «Плішка» Сімер - ФК «Кам’яна» Тур’я – Ремета 4:4
 
ФК «Явір» Туриця - ФК «Тур’я» Тур’я – Ремета 4:1
ФК «Раково» - ФК «Плішка» Сімер 4:3
ФК «Кам’яна» Тур’я – Ремета - ФК «Карпати» Перечин 0:1


Чемпіонат Берегівського району. 12-13 тури

ФК «Батьово» - ФК «Запсонь» дорослі 4:2, юнаки 4:1
ФК «Юніор» Берегово - ФК «Яноші» 0:3, 0:3
ФК «Талісман» В. Береги – ФК «Зірка» Берегово перенесено
ФК «В. Бийгань» – ФК «Артос» Гать 3:2, 9:0
 
ФК «Яноші» - ФК «Батьово» дорослі 5:5, юнаки 4:1
ФК «Запсонь» - ФК «Кідьош» 8:1, 0:7
ФК «Артос» Гать - ФК «Талісман» В. Береги 2:2, 2:1
ФК «Зірка» Берегово - ФК «Юніор» Берегово 3:0, 3:0


Чемпіонат Ужгородського району. 14 тур
 
"Лідер" Сторожниця - "Деренівка" Н.Солотвино 2:3 (-:+)
"В. Геєвці" - "Ярок" 2:2 (10:0)
"Медея" Оріховиця - "Зірка" Лінці 2:6 (1:0)
"Тиса" Есень - "Тисаашвань" 5:2 (3:7)
"Конвектор" Коритняни - "Камелот" Камяниця 0:6 (11:0)
"Світанок" Р. Комарівці - "В. Лази" 0:1 (0:4)
 
Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 793 | Додав: lobda | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
2  
якся каже Безик упав у "бебик" (діточу пісялку)

1  
Ви не зустрічали десь голову Свалявської федерації? Бо у нас тоже началося 2 коло, А його ще не було з 1 туру першого кола. Хрчеме через Поліцію лвтм В розшук голову Свалявської федерації футболу Безику, бо пропав сегінь....

Ім`я *:
Email *:
Код *: