Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати районних чемпіонатів
10:51
Результати районних чемпіонатів
Пропонуємо Вашій увазі результати районних чемпіонатів за 13 травня.

Результати районних чемпіонатів
Чемпіонат Тячівського району. 1 тур
 
"Руське Поле" - "Тиса" Буштино 3:0
"Лісоруб" Усть-Чорна - "Колодне" 0:2
"Колос" Теребля - "Вільхівці - Лази" 4:1
"Брустури" Лопухів - "Лази" 3:1
"Вонігово" - "Нива" Тячівка 4:1
ФК "Плеша" - вихідний
 
 
Чемпіонат Іршавського району. 2 тур
 
ФК "Бронька" - ФК "Лоза" 2:1 (юнаки 4:0)
"Дружба" Дубрівка - ФК "Білки" 4:2 (0:6)
"Шахтар" Ільниця - "Будiвельник" Приборжавське 0:1 (1:0)
ФК "Імстичово" - ФК "Гребля" 0:2 (2:1)
 
 
Чемпіонат Мукачівського району. 2 тур
 
Дорослі
 
ФК «В. Лучки» – ФК «Ключарки» 3:1
Голи: 23’ Голод Юрій, 67’ Теличко Дмитро, 90’+2 Варга Юрій (ФК «В. Лучки») – 74’ Глагола Іван (автогол).
 
ФК «Подгоряно» – ФК «Макарьово» 5:0
Голи: 19’ Стецьо Андрій, 50’, 62’, 64’ Делеган Іван, 66’ Єлічек Іван (ФК «Подгоряно»).
 
ФК «Н. Давидково» – ФК «Зняцьово» 8:2
Голи: 3’ Кабацій Михайло, 7’, 83’ Медвідь Сергій, 9’, 11’, 45’(пенальті) Варга Едуард, 25’ Качур Євген, 76’ Мердєєв Вадим (ФК «Н. Давидково») – 40’ Химинець Едуард, 55’ Гладжикурка Мирон (ФК «Зняцьово»).
 
ФК «Ромочевиця» – ФК «Страбичево» 2:2
Голи: 83’ Балога Юрій, 90’+3 Нечипаєв Євген (ФК «Ромочевиця») – 34’ Синкович Ярослав, 55’ Решко Віктор (ФК «Страбичево»).
 
 
Юнаки
 
ФК «В. Лучки» – ФК «Ключарки» 0:4
Голи: 10’ Химинець Іван (автогол) (ФК «В. Лучки»), 13’ Богдан Владислав, 23’ Герей Василь, 67’ Мозер Віктор (ФК «Ключарки»).
 
ФК «Н. Давидково» – ФК «Зняцьово» 8:1
Голи: 10’, 15’, 34’, 44’ Гранчак Олександр, 30’, 50’, 57’ Черепаня Олександр, 62’ Балаж Олександр (ФК «Н. Давидково») – 64’ Паук Іван (ФК «Зняцьово»).
 
ФК «Ромочевиця» – ФК «Страбичево» 0:0
 
 
Чемпонат Ужгородського району. 3 тур
 
Вища ліга
 
"Світанок" Руські Комарівці - "Тиса" Есень 2:3 (1:2)
"Лідер" Сторожниця - "Латекс" Баранинці 2:3 (4:0)
"Ярок" - "Конвектор" Коритняни 3:1 (1:1)
"В.Лази" - "Зірка" Лінці 0:1 (0:0)
 
Перша ліга
 
"Верховина" Оноковці - "В. Геєвці" 3:2 (5:0)
"Медея" Оріховиця - "М. Добронь" 2:2 (5:3)
 
 
Чемпіонат Берегівського району. 2 тур
 
ФК «Перехрестя» – ФК «Запсонь» – 1:3 (3:0)
ФК «Батьово» – ФК «Кідьош» – 3:1 (0:0)
ФК «Вилок» – ФК «Берегуйфолу» – 6:4
Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 395 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: