Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Результати XV дитячого турніру на честь О.І. Філіпа
18:23
Результати XV дитячого турніру на честь О.І. Філіпа
16-18 грудня відбулись матчі п'ятнадцятого всеукраїнського дитячого турніру на честь Олександра Івановича Філіпа.

Результати XV дитячого турніру на честь О.І. Філіпа Впродовж трьох днів у спорткомплексі Зінедін змагались команди трьох вікових категорій. У перший день, 16 грудня, у залі спорткомплексу боролись за медалі юні спортсмени 2015 р.н. Вісім команд були поділені на дві групи, після яких одразу змагались за місця. У підсумку найкращими стали свалявські футболісти, які у фіналі переграли ужгородський Олімп. Господарі турніру у грі з мукачівцями за третє місце вибороли бронзу. Наймолодших учасників турніру нагороджував особисто головний винуватець цього спортивного свята Олександр Іванович Філіп, якого були раді бачити як тренери, так і юні футболісти.

За 7 місце
СДЮСШОР – Авангард Тересва 0:1

За 5 місце
ДЮСШ ФСТ Україна – FSG 16 1:1 (пен. 2:1)

За 3 місце
Зінедін – Мункач 0:0 (пен. 2:0)

Фінал
Свалява – Олімп 4:2

Кращий воротар – Лев Демяник (Зінедін)
Кращий захисник – Крістіан Росоха (Мункач)
Кращий півзахисник – Марк Соломей (Олімп)
Кращий бомбардир – Максим Будул (Свалява)
Кращий гравець – Артем Островка (Свалява)

У суботу, 17 грудня, у турнірі змагались команди 2011 р.н. та молодші за ідентичною схемою. У підсумку золото завоювали підопічні Вячеслава Пінковського, які здолали у фіналі минайців. Володаря бронзи визначали дві вікові категорії Зінедіну – перемогли старші.

Кращий воротар – Марк Юрченко (СДЮСШОР)
Кращий захисник – Кирил Гере (Зінедін 12)
Кращий півзахисник – Сергій Ходанич (Зінедін)
Кращий бомбардир – Даніїл Рубльовський (Минай)
Кращий гравець – Віктор Цигак (СДЮСШОР)

У неділю, 18 грудня, команди 2010 р.н. визначали кращого і тут також перемогу святкував СДЮСШОР, перемігши у вирішальному матчі господарів. Свалява везе додому бронзові нагороди, а виноградівський Севлюш прийшов на фініш четвертим.