Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Розклад поєдинків ІV міжнародного турніру з футболу на честь Андрія Гаваші
11:16
Розклад поєдинків ІV міжнародного турніру з футболу на честь Андрія Гаваші
14 серпня на Закарпатті стартує традиційний турнір на честь Андрія Андрійовича Гаваші.

Розклад поєдинків ІV міжнародного турніру з футболу на честь Андрія Гаваші


Це вже 4-й за ліком турнір, який збирає команди України, Угорщини, Словаччини та Німеччини. Цього року змагання розширили географію – до турніру долучились юнацька команда Румунії.

У змаганнях візьмуть участь такі команди: ДЮСШ-15 Київ, ОК ім. І. Піддубного (Київ), СДЮСШОР Ужгород, ФК «Cкала» (Моршин), ФК «Бранденбург» (Німеччина), ФК «Динамо» (Київ), ФК «Львів» (Львів), ФК «Мункач» (Мукачево), ФК «Спартакус» (Угорщина), ФК «Чіксереда» (Румунія), ФК «Шахтар» (Донецьк).


Розклад матчів

U-15

Група А

Команди 1 2 3 4 5 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Динамо» (Київ)                      
2. ФК «Бранденбург» (Німеччина)                      
3. ФК «Спартакус» (Угорщина)                      
4. ДЮСШ-15 Київ                      
5. СДЮСШОР Ужгород                      

 

14 серпня

ФК «Динамо» (Київ) – 
ФК «Спартакус» (Угорщина)
м. Ужгород, стадіон «Авангард». Початок – 17:00

ФК «Бранденбург» (Німеччина) – ДЮСШ-15 Київ
м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

СДЮСШОР Ужгород – вихідний


15 серпня

СДЮСШОР Ужгород – 
ФК «Спартакус» (Угорщина)
м. Ужгород, стадіон «Спартак». Початок – 11:00

ФК «Бранденбург» (Німеччина) – ФК «Динамо» (Київ)
м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

ДЮСШ-15 Київ – вихідний

16 серпня

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Динамо» (Київ)

м. Ужгород, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Бранденбург» (Німеччина)
м. Ужгород, стадіон «Спартак». Початок – 11:00

ФК «Спартакус» (Угорщина) – вихідний


17 серпня

ФК «Спартакус» (Угорщина) – 
ФК «Бранденбург» (Німеччина)
м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

СДЮСШОР Ужгород – ДЮСШ-15 Київ
м. Ужгород, стадіон «Спартак». Початок – 11:00

ФК «Динамо» (Київ) – вихідний


18 серпня

ФК «Динамо» (Київ) – 
СДЮСШОР Ужгород
м. Ужгород, стадіон «Спартак». Початок – 11:00

ФК «Спартакус» (Угорщина) – ДЮСШ-15 Київ
м. Ужгород, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Бранденбург» (Німеччина) – вихідний


19 серпня

Матчі за І, ІІІ, V, VІІ, ІХ місця



Група В 

Команди 1 2 3 4 5 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Шахтар» (Донецьк)                      
2. ОК ім. І. Піддубного (Київ)                      
3. ФК «Львів» (Львів)                      
4. ФК «Чіксереда» (Румунія)                      
5. ФК «Мункач» (Мукачево)                      

 

14 серпня

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Львів» (Львів)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 11:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – ФК «Чіксереда» (Румунія)
м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Карпати» (Львів)
м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 11:00


15 серпня

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Львів» (Львів)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 11:00

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)
с. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 11:00

ФК «Чіксереда» (Румунія) – ФК «Карпати» (Львів)
м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00


16 серпня

ФК «Чіксереда» (Румунія) – ФК «Шахтар» (Донецьк)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 11:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)
м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 11:00

ФК «Львів» (Львів) – ФК «Карпати» (Львів)
м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00


17 серпня

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – ФК «Львів» (Львів)

смт Середнє, селищний стадіон. Початок – 11:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Чіксереда» (Румунія)
м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Шахтар» (Донецьк)  ФК «Карпати» (Львів)
м. Ужгород, стадіон «Авангард». Початок – 11:00


18 серпня

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Мункач» (Мукачево)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Львів» (Львів) – ФК «Чіксереда» (Румунія)
м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – ФК «Карпати» (Львів)
м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 11:00


19 серпня

Матчі за І, ІІІ, V, VІІ, ІХ місця



U-17

Група А

Команди

1 2 3 4 5 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Шахтар U-17» (Донецьк)                      
2. ФК «Спартакус» (Угорщина)                      
3. ДЮСШ-15 Київ                      
4. ФК «Львів» (Львів)                      
5. СДЮСШОР Ужгород                      

 

14 серпня

ФК «Шахтар U
-17» (Донецьк) – ДЮСШ-15 Київ
c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

ФК «Спартакус» (Угорщина) – ФК «Львів» (Львів)
м. Ужгород, «Авангард». Початок – 18:30

СДЮСШОР Ужгород – вихідний


15 серпня

СДЮСШОР Ужгород – ДЮСШ-15 Київ

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – ФК «Спартакус» (Угорщина)
c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

ФК «Львів» (Львів) – вихідний


16 серпня

ФК «Львів» (Львів) – ФК «Шахтар U
-17» (Донецьк)
c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Спартакус» (Угорщина)
м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ДЮСШ-15 Київ – вихідний


17 серпня

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, «Автомобіліст». Початок – 16:00

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Львів» (Львів)
м. Ужгород, «Спартак». Початок – 16:00

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – вихідний


18 серпня

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Шахтар U
-17» (Донецьк)
м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Львів» (Львів)
м. Ужгород, «Авангард». Початок – 18:30

ФК «Спартакус» (Угорщина) – вихідний


19 серпня

Матчі за І, ІІІ, V, VІІ, ІХ місця


Група В

Команди

1 2 3 4 5 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Шахтар U-16» (Донецьк)                      
2. ОК ім. І. Піддубного (Київ)                      
3. ФК «Динамо U-16» (Київ)                      
4. ФК «Cкала» (Моршин)                      
5. ФК «Мункач» (Мукачево)                      


 

14 серпня

ФК «Шахтар U
-16» (Донецьк) – СДЮСШОР U-16 Ужгород
м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 17:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – ФК «Cкала» (Моршин)
смт Середнє, селищний стадіон. Початок – 17:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – вихідний


15 серпня

ФК «Мункач» (Мукачево) – СДЮСШОР U-16 Ужгород

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 17:00

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)
c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 17:00

ФК «Cкала» (Моршин) – вихідний


16 серпня

ФК «Шахтар U
-16» (Донецьк) – ФК «Cкала» (Моршин)
c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 17:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)
м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 17:00

СДЮСШОР Ужгород U-16 – вихідний


17 серпня

СДЮСШОР Ужгород – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

смт Середнє, селищний стадіон. Початок – 16:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Cкала» (Моршин)
м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 16:00

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – вихідний


18 серпня

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Шахтар U
-16» (Донецьк)
м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 17:00

ФК «Cкала» (Моршин) – СДЮСШОР U-16 Ужгород
м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 17:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – вихідний


19 серпня

Матчі за І, ІІІ, V, VІІ, ІХ місця

 

Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 607 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: