Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » Розклад поєдинків VII міжнародного турніру з футболу на честь Андрія Гаваші
10:40
Розклад поєдинків VII міжнародного турніру з футболу на честь Андрія Гаваші
На засіданні оргкомітету VІІ міжнародного дитячо-юнацького турніру з футболу на честь Андрія Гаваші було затверджено розклад змагань.

Розклад поєдинків VII міжнародного турніру з футболу на честь Андрія Гаваші
Цьогоріч у традиційному турнірі, який стартує 16 серпня, візьмуть участь 24 кращі українські та угорські команди, які змагатимуться у двох вікових категоріях – U-17 (2005 р.н.) та U-15 (2007 р.н.).


 

U-17 (2005 р.н.)
 

 Група А

КОМАНДИ

1 2 3 4 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Динамо» (Київ)                    
2. ФК «Варда» (Кішварда)                    
3. МФА «Мункач» (Мукачево)                    
4. ДЮСШ (Тернопіль)                    


 16 серпня

1. ФК «Динамо» (Київ– 3. МФА «Мункач» (Мукачево)

НТБ МФА (с. Дерцен), поч. 17:00

2. ФК «Варда» (Кішварда– 4. ДЮСШ (Тернопіль)

НТБ МФА (с. Дерцен), поч. 18:30


17 серпня

4. ДЮСШ (Тернопіль– 1. ФК «Динамо» (Київ)

НТБ МФА (с. Дерцен), поч. 17:00

3. МФА «Мункач» (Мукачево) – 2. ФК «Варда» (Кішварда)

НТБ МФА (с. Дерцен), поч. 18:30


18 серпня

1. ФК «Динамо» (Київ– 2. ФК «Варда» (Кішварда)

НТБ МФА (с. Дерцен), поч. 18:00

3. МФА «Мункач» (Мукачево) – 4. ДЮСШ (Тернопіль)

НТБ МФА (с. Дерцен), поч. 18:00


19 серпня – вихідний день (зустріч-семінар)



 Група В

КОМАНДИ

1 2 3 4 В Н П РМ О

Місце

1. ФК «Шахтар» (Донецьк)                    
2. ФА Й. Божика (Ніредьгаза)                    
3. СДЮСШОР (Ужгород)                    
4. ФК «Чорноморець» (Одеса)                    


 16 серпня

1. ФК «Шахтар» (Донецьк– 3. СДЮСШОР (Ужгород)

м. Ужгород, стадіон «Спартак», поч. 18:00

2. ФА Й. Божика (Ніредьгаза– 4. ФК «Чорноморець» (Одеса)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст», поч. 18:00


17 серпня

4. ФК «Чорноморець» (Одеса– 1. ФК «Шахтар» (Донецьк)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст», поч. 18:00

3. СДЮСШОР (Ужгород) – 2. ФА Й. Божика (Ніредьгаза)

м. Ужгород, стадіон «Спартак», поч. 18:00


18 серпня

1. ФК «Шахтар» (Донецьк) – 2. ФА Й. Божика (Ніредьгаза)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст», поч. 18:00

3. СДЮСШОР (Ужгород– 4. ФК «Чорноморець» (Одеса)

м. Ужгород, стадіон «Спартак», поч. 18:00


19 серпня – вихідний день (зустріч-семінар)

 



Група С

КОМАНДИ

1 2 3 4 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Металіст» (Харків)                    
2. АФУР «Минай» (Минай)                    
3. ОК ім. Піддубного (Київ)                    
4. ФК «Рух» (Львів)                    


16 серпня

1. ФК «Металіст» (Харків) – 3. ОК ім. Піддубного

м. Ужгород, стадіон «Авангард», поч. 18:00

2. АФУР «Минай» – 4. ФК «Рух» (Львів)

Стадіон смт Середнє, поч. 18:00


17 серпня

4. ФК «Рух» (Львів) – 1. ФК «Металіст» (Харків)

м. Ужгород, стадіон «Авангард», поч. 18:00

3. ОК ім. Піддубного (Київ) – 2. АФУР «Минай»

Стадіон смт Середнє, поч. 18:00


18 серпня

1. ФК «Металіст» (Харків) – 2. АФУР «Минай»

Стадіон смт Середнє, поч. 18:00

3. ОК ім. Піддубного (Київ) – 4. ФК «Рух» (Львів)

м. Ужгород, стадіон «Авангард» поч. 19:00


19 серпня – вихідний день (зустріч-семінар)

 




U-15 (2007 р.н.)


 Група А

КОМАНДИ

1 2 3 4 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Динамо» (Київ)                    
2. ФК «Варда» (Кішварда)                    
3. МФА «Мункач» (Мукачево)                    
4. ДЮСШ-15 (Київ)                    

 
16 серпня

1. ФК «Динамо» (Київ) – 3. МФА «Мункач» (Мукачево)

НТБ МФА (с. Дерцен), поч. 10:00

2. ФК «Варда» (Кішварда) – 4. ДЮСШ-15 (Київ)

НТБ МФА (с. Дерцен), поч. 11:30


17 серпня

4. ДЮСШ-15 (Київ) – 1. ФК «Динамо» (Київ)

НТБ МФА (с. Дерцен), поч. 10:00

3. МФА «Мункач» (Мукачево) – 2. ФК «Варда» (Кішварда)

НТБ МФА (с. Дерцен), поч. 11:30


18 серпня

1. ФК «Динамо» (Київ) – 2. ФК «Варда» (Кішварда)

НТБ МФА (с. Дерцен), поч. 10:30

3. МФА «Мункач» (Мукачево) – 4. ДЮСШ-15 (Київ)

НТБ МФА (с. Дерцен), поч. 10:30


 19 серпня – вихідний день (зустріч-семінар)



Група В

КОМАНДИ

1 2 3 4 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Рух» (Львів)                    
2. АФ «Пушкаш» (Будапешт)                    
3. СДЮСШОР (Ужгород)                    
4. ФК «Металіст» (Харків)                    


 16 серпня

1. ФК «Рух» (Львів) – 3. СДЮСШОР (Ужгород)

м. Ужгород, стадіон «Спартак», поч. 10:00

2. АФ «Пушкаш» (Будапешт) – 4. ФК «Металіст» (Харків)

м. Ужгород, стадіон «Авангард» (центр. поле), поч. 11:30


17 серпня

4. ФК «Металіст» (Харків– 1. ФК «Рух» (Львів)

м. Ужгород, стадіон «Спартак», поч. 10:00

3. СДЮСШОР (Ужгород) – 2. АФ «Пушкаш» (Будапешт)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст», поч. 11:30


18 серпня

1. ФК «Рух» (Львів) – 2. АФ «Пушкаш» (Будапешт)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст», поч. 10:30

3. СДЮСШОР (Ужгород) – 4. ФК «Металіст» (Харків)

м. Ужгород, стадіон «Спартак», поч. 10:30


19 серпня – вихідний день (зустріч-семінар)



  Група С

КОМАНДИ

1 2 3 4 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Шахтар» (Донецьк)                    
2. ФА Й. Божика (Ніредьгаза)                    
3. АФУР «Минай» (Минай)                    
4. ОК ім. Піддубного (Київ)                    

 
16 серпня

1. ФК «Шахтар» (Донецьк) – 3. АФУР «Минай»

с. Минай, стадіон «Минай», поч. 10:00

2. ФА Й. Божика (Ніредьгаза) – 4. ОК ім. Піддубного (Київ)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст», поч. 16:30


17 серпня

4. ОК ім. Піддубного (Київ) – 1. ФК «Шахтар» (Донецьк)

м. Ужгород, стадіон «Авангард», поч. 10:00

3. АФУР «Минай» – 2. ФА Й. Божика (Ніредьгаза)

с. Минай, стадіон «Минай», поч. 11:30


18 серпня

1. ФК «Шахтар» (Донецьк) – 2. ФА Й. Божика (Ніредьгаза)

м. Ужгород, стадіон «Авангард», поч. 10:30

3. АФУР «Минай» – 4. ОК ім. Піддубного (Київ)

с. Минай, стадіон «Минай», поч. 10:30


19 серпня – вихідний день (зустріч-семінар)


 
Категорія: ДЮФЛ | Переглядів: 442 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: