Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » "Середнє" переграє мукачівських академіків
10:23
"Середнє" переграє мукачівських академіків
У принциповому протистоянні більш досвідчена команда взяла верх.

Господарі поля намагалися вдома порадувати своїх уболівальників перемогою. Та й додатковий стимул також був присутній, адже більшість гравців «Середнього» також з міста над Латорицею, більше того четверо з них працюють у структурі тренерського штабу академії.

Матч розпочався досить жваво, і саме середнянці створили перший небезпечний момент біля воріт мукачівської команди. Захисники МФА дозволили гравцям суперника двічі пробивати по володіннях Одинцова практично з лінії воротарського – відмінно відіграв кіпер нашої команди, не дозволивши вразити свої володіння. Але вже наступна атака гостей на 13-й хвилині стала результативною – Дмитро Рацин, скористався позиційною помилкою наших оборонців, вийшов на ударну позицію й пробив – м’яч зачепившись об нашого оборонця залетів за комірець кіпера МФА.

Та господарі так легко здаватися не схотіли, вже на 40-й хвилині Максим Кодря потужним ударом змушує воротаря середнянців виймати м’яч із власної сітки воріт. Здавалося, що цей гол стане переломним для господарів, тож другий тайм очікувався, що саме мукачівці дотиснуть суперника. Однак, сценарій поєдинку вийшов неочікуваним. Ключову роль в складі «Середнього» відіграв вихід вихованця мукачівської школи Річарда Шольца, який на 62-й хвилині завдає удару з лінії карного майданчика й виводить «Середнє» вперед, а ще через 10 хвилин змусив захисника МФА порушити правила у власному карному майданчику. Пенальті без шансів для воротаря виконав Дмитро Рацин.

Господарі мали можливість заінтригувати кінцівку гри, якби за 4 хвилини до завершення зустрічі змогли вдало завершити атаку, але на заваді стала поперечина воріт, а далі вже воротар прибрав м’яч до рук. Тож МФА розпочинає сезон із поразки. Матч юнаків завершився з результатом – 6:2 на користь МФА.

Наступний матч мукачівці зіграють на виїзді в Концгазо проти місцевого «Витязя».