Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » "Середнє" познущалось над Шишловцями (ФОТО)
17:23
"Середнє" познущалось над Шишловцями (ФОТО)
Зовсім не конкурентний поєдинок відкривав Зимову першість Закарпаття у цьому році.

Від зустрічі срібного призера Вищої ліги Закарпаття та восьмої команди чемпіонату Ужгородського району всі очікували великого розгрому, що і сталося. Така одностороння гра навряд сподобалась вболівальникам. Всю гру господарі просиділи на воротах суперника і могли відзначитись втричі більше.

На початку матчу Бобаль відкрив рахунок – 1:0. Далі Матвій асистував Качуру – 2:0.

В третьому голі взяв участь ще один новачок Річард Шольц, який підіграв Качуру – 3:0.

Четвертий гол прийшов з правого флангу, після подачі Качура Медведєв трохи не дотягнувся до м’яча, але він все рівно залетів під дальню стійку – 4:0.

Після подачі справа від Котьо інший фланговий захисник Гулович пробив сходу з 14 метрів – 5:0.

Під завершення першого тайму Качур прострілив справа, Бобаль разом з воротарем заштовхав круглого у ворота 6:0.

У другому таймі Євген Лукіяник вдало асистує Бобалю – 7:0. За декілька хвилин інший екс-гравець Рутенії віддає гольовий пас Бобалю – 8:0.

Дев’ятий гол на рахунку захисника Кундрика, який сильним пострілом з 17 метрів пробив кіпера – 9:0.

Десятий гол прийшов після багатоходівки у чужій штрафній Лукіяник – Бундаш – Трачук – Медведєв – 10:0.
Останній гол знову забив Бобаль після передачі від Бундаша.

Шишлівці декілька разів змогли дістатись протилежних воріт та до ударів не доходило. Очевидно, що це зовсім не їхній рівень. Тож можна і надалі очікувати в їхніх поєдинках двозначні рахунки.

ФК «Середнє» – ФК «Фаворит» (Шишлівці) 11:0

Середнє: Павло Кучінка, Мирон Гулович (Олександр Ковчар, 36), Василь Куделко (Євген Лукіяник, 36), Сергій Кундрик, Станіслав Котьо, Віталій Трачук, Олександр Бако (Іван Варваринець, 36), Віталій Медведєв, Річард Шольц, Іван Качур (Мирослав Бундаш, 67), Матвій Бобаль.