Головна » Усі публікації » у світі » Шандор Вайда вистрілює хет-триком у Кубку (ВІДЕО)
09:09
Шандор Вайда вистрілює хет-триком у Кубку (ВІДЕО)
У чвертьфінальному матчі виноградівський півзахисник допоміг своїй команді розгромити суперника.

У середу, 14 березня, команда закарпатців зіграла перший матч чвертьфіналу Кубку Угорщини проти Бекешчаби, яка також виступає у другому за рангом дивізіоні Угорщини.

Балмазуйварош здобув впевнену домашню перемогу 5:0, а героями цієї перемоги стали якраз дует закарпатців: Шандор Вайда тричі відзначився у воротах супротивника і ще один гол на рахунку Юрія Габовди.

На 23-ій хвилині Вайда замкнув подачу зліва, набігши на дальній стійці. На 44-ій хвилині Габовда ефектним ударом зльоту з 19 метрів поцілив у ближній кут. На 51-ій хвилині Шандор знову відгукнувся на передачу від партнера 4:0. Через 10 хвилин виноградівець виконав навісну передачу зі штрафного, до якої ніхто не дотягнувся і м'яч залетів у дальній кут – 5:0.

Тож перед матчем-відповіддю, який відбудеться 4 квітня, можна вважати, що питання про переможця цієї пари вже зняті.

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő - Békéscsaba 1912 Előre 5:0

Gol: Vajda Sándor 23’,51’,60’, Ervin Zsiga 35’, Habovda Yuriy 44’.

Категорія: у світі | Переглядів: 1687 | Додав: lobda | Рейтинг: 4.3/3