Головна » Усі публікації » на Закарпатті » «Шкіряний м’яч» знайшов володарів
14:55
«Шкіряний м’яч» знайшов володарів
В Ужгороді проходили фінальні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед хлопчиків трьох вікових груп: 2000, 2001 і 2002 р.н.

У п’ятницю на ужгородському стадіоні «Спартак» та стадіоні школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів проходили фінальні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед хлопчиків трьох вікових груп: 2000, 2001 і 2002 р.н.

У старшій віковій групі впевнену перемогу здобули юні футболісти ЗОШ № 19, тренер Ігор Гарлач-старший. Наступні місця посіли команди ЗОШ с.Вільхівка (Іршавський р-н), тренер Віктор Цогла, ЗОШ № 1 смт Ясіня (Рахівський р-н), тренер Сергій Петенко та ЗОШ с.Страбічово (Мукачівський р-н), тренер Василь Федак. У середній групі не було рівних юним футболістам ЗОШ с.В.Добронь Ужгородського р-ну, тренер Олександр Філіп.

Срібні медалі в учнів ЗОШ с.Косівська Поляна (Рахівський р-н), бронза дісталася гравцям ЗОШ с.Стройне (Свалявський р-н), тренер Василь Попович. Без медалей залишилися юні футболісти ЗОШ с.Дротинці Виноградівського р-ну, тренер Ярослав Ухач. У наймолодшій віковій групі впевнено перемогли футболісти ЗОШ № 7 м.Ужгород, тренер Сергій Червак. Другою фінішувала команда ЗОШ № 6 м.Мукачево, тренер Віктор Гей. На третьому місці зупинилися гравці ЗОШ с.Сільце (Іршавський р-н), тренер Сергій Білан. На четвертому місці закінчила турнір команда ЗОШ № 1 м.Хуст.

Команди ЗОШ № 7 м.Ужгород, ЗОШ с.В.Добронь та ЗОШ № 19 м.Ужгород захищатимуть честь Закарпаття на Всеукраїнських змаганнях.

Окремо хочеться зупинитися на виступі команди ЗОШ № 7 м.Ужгород. Школа розміщена у мікрорайоні Радванка, де саме 120 років тому зародився футбол на Закарпатті. Символічно, що саме команда цього мікрорайону здобула перемогу. Гравець команди Деян Пеца визнаний кращим захисником турніру, Мартін Бакша, на думку тренерів команд, був найкращим гравцем фінальних змагань, а Глеб Сопарда виграв вправу «Кращий на влучність». Перемогу кували Володимир Дзоф, Мартін Бакша, Деян Пеца, Богдан Ганулич, Андрій Бутрей, Олександр Монастирецький, Максим Качур, Крістіан Кропог, Іван Бераєнко, Іван Колька, Денис Слюсар, Глеб Сопарда, Стас Коваль, Василь Роботишин. Готували команду до змагань Сергій Червак та Степан Войтко. Велику допомогу надав Володимир Мухлинін, а також Юрій Бучок та Володимир Курак. Велике спасибі за вклад у розвиток футболу мікрорайону, депутату міськради Юрію Мандичу та директору ЗОШ № 7 Олені Ціник. Молодці, ужгородці. Так тримати і на Всеукраїнському рівні.