Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » «Сільце» на виїзді перемагає від аутсайдера
13:45
«Сільце» на виїзді перемагає від аутсайдера
«В.Коропець» у поточному чемпіонаті не набрав ще жодного очка, а «Сільце» перед цим туром вдома програло «Віолі».

Початок гри був за гостями, на стартових хвилинах зустрічі іршавчани могли відкривати рахунок. Одного разу Іван Жаренко пробив вище воріт, а наступного Сергій Білан влучив у площину воріт та голкіпер був на місці.

Вже на 20 хвилині матчу «Сільце» залишилось у меншості. Арбітр Андрій Шулте показує другу жовту картку Сергію Лендєлу.

Чим і скористались «Карпати». Після передачі з лівого флангу нападник коропівчан забиває ударом головою - 1:0.

На перерву команди пішли відпочивати з-за мінімальної переваги господарів.

У другому таймі футболісти обох команд порадували присутніх глядачів на стадіоні. «Сільце» зрівняло рахунок на 60 хвилині, коли Роман Мідянчик забиває бісіклетою (ударом через себе) – 1:1.

Не пройшло і 5 хвилин як Олександр Русин виводить гостей вперед, а ще через 10 хвилин Іван Жаренко обігравши 3 захисників робить рахунок - 1:3.

За 10 хвилин до завершення поєдинку після передачі Івана Жаренка, Олександр Русин оформлює дубль - 1:4.

А підсолодив присмак поразки для господарів пенальті на останніх хвилинах – 2:4.

А відтак, сільчани здобувають вольову перемогу.