Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » СК "Петрово" вибив ФК "Стройно" з кубка Закарпаття
14:24
СК "Петрово" вибив ФК "Стройно" з кубка Закарпаття
Дворазовий чемпіон Свалявського району – ФК "Стройно", приймав команду з виноградівщини – СК "Петрово".

У неділю, 30 березня, дворазовий чемпіон Свалявського району – ФК "Стройно", приймав команду з виноградівщини – СК "Петрово".

Гра відбувалась на сільському стадіоні села Стройно, де було близько 650 глядачів.

У результативному матчі виноградівці взяли верх над свалявцями і вийшли до 1/4 фіналу кубка.

Вже на 8-й хвилині матчу арбітр поєдинку Ласло Качур, призначив пенальті у ворота «Петрова». Віктор Мондик його реалізував - 1:0.

На 28 хвилині виноградівцям вдалось зрівняти рахунок.

Після чого абітр знову вказав на одинадцятиметрову позначку. Капітан команди Віктор Мондик оформив дубль.

Перший тайм завершився з рахунком - 2:1 - на користь господарів.

У другому таймі гості зуміли змінити хід поєдинку, в останні 20 хвилин їм вдалось двічі вразити ворота свалявців.

Відтак, вольова перемога СК "Петрово", які гратимуть у 1/4 з ФК "Давидково".

Слід відзначити, що в складі ФК «Стройно» брало участь шість гравців юнацького складу ФК «Поляна», які перейшли до складу стройнеців, а саме: Лібак, Головнич С., Головнич І., Фізер, Лакатош, Камейчук. Також участь у грі не приймали основні гравці Мішко Василь та Маркулинець Іван.

В цілому «Петрово» виглядало потужніше в фізичному плані, що і зіграло основну роль у матчі.

Попри поразку в такій дуелі, все ж таки, віддамо належне команді з Стройного, адже свалявці практично завжди беруть участь в кубку Закарпаття та дарують радість місцевим уболівальникам.