Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » «Сонячна енергія» дебютує з перемоги (ФОТО)
10:31
«Сонячна енергія» дебютує з перемоги (ФОТО)
В Ужгороді стартував чемпіонат міста.

У мікрорайоні Радванка на території ЗОШ №7 відбувся матч-відкриття між ФК «Трансвуд» та новоствореним колективом «Сонячна енергія».

Матч видався цікавим та щедрим на голи. У складі обох команд грають декілька гравців з обласного чемпіонату.

Ще на старті зустрічі «сонячні» мали відкривати рахунок та нападник Тарас Плиска двічі поспіль не влучив у ворота з убивчої позиції. Та все ж відкрити рахунок футболісти у голубій формі змогли на 25 хвилині. Подача з флангу, де Олександр Гапак головою переправляє м’яч у сітку воріт «Трансвуда». Але гостям вдалось швидко відновити паритет у зустрічі. Андрій Бокотей забиває гарним ударом у дальній кут воріт Солодовника – 1:1.

На перерву команди пішли відпочивати за нічийного рахунку.

Вже на початку другої половини гри господарі знову вийшли вперед. Віталій Лучин, який вийшов на заміну на початку другого тайму, обвідним ударом у дальній кут забиває гол у стилі Роббена. І вже через сім хвилин голкіпер «Трансвуда» Юрій Гурка збиває у карному майданчику Тараса Плиску. Арбітр поєдинку Юрій Шимон не вагаючись показує на одинадцятиметрову позначку. Яромир Лобода реалізовує пенальті та збільшує перевагу в рахунку – 3:1.

Гості відповіли голом, м’яч на свій рахунок записав Сов’як Віктор та зрівняти рахунок «Трансвуду» таки не вдалось.

Відтак, чемпіонат міста взяв старт, а новостворена команда «Сонячна енергія» набирає перші очки.

"Сонячна енергія" - "Трансвуд" - 3:2

Голи: Гапак, 25, Лучин, 56, Лобода, 63 (пенальті) - Бокотей, 34, Сов'як, 75.

Категорія: Чемпіонат міста | Переглядів: 971 | Додав: Лобда | Рейтинг: 5.0/1