Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » Стали відомі пари учасників чвертьфіналів УФЛ
23:19
Стали відомі пари учасників чвертьфіналів УФЛ
Стали відомі усі пари чвертьфіналів в трьох зонах Ужгородської футзальної ліги.

У понеділок, 27 лютого відбувся заключний матч першого кола УжНУ – Вопак, після якого стало відомо остаточний розклад чвертьфіналів.

Сам поєдинок за перше місце у групі С проходив досить жваво. До кінця першої десятихвилинки студенти повели у два м’ячі, а перший тайм завершився їхньою перемогою 3:1. В середин другого тайму вони провели і четвертий м’яч та Вопак за дві хвилини відіграв два м’ячі і був близьким, щоб зрівняти рахунок, але пробити Блоха їм більше не вдалося. За УжНУ забивали Рацин, Варваринець, Федак і Лебідь. За Вопак: Василь Рущак, Коштура і Ходаковський.