Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Стандартна перемога "Говерли" у кубку
13:27
Стандартна перемога "Говерли" у кубку
Попри шалену самовіддачу та націленість на перемогу черкащани не по грі поступилися представникові вищого дивізіону.

Господарі поля, впоравшись зі стартовим хвилюванням, організували кілька небезпечних контратак на вістрі яких діяв прудконогий 17-річний Артем Довбик. На 14-ій хвилині Вадим Гонщик, «з’ївши» свого опонента Андрія Хомина, прострілив від лицьової лінії – Віталій Грицай відкотив м’яча під удар Бессалову і Артем з лінії карного майданчика майстерно закрутив шкіряну кулю у праву «дев’ятку» воріт гостей. Викликав оплески на трибунах і дальній удар півзахисника «Черкаського Дніпра» Ярослава Захаревича.

Команда з Ужгорода, зрозумівши хибність своєї тактики, змушена була вмикати додаткові швидкості. Свій перший небезпечний момент «Говерла» створила на 40-ій хвилині поєдинку: Сергій Кузнецов із-за дуги пробив над хрестовиною воріт дніпрян.

Неприємний інцидент трапився у компенсований час першого тайму. Арбітр проігнорував удар ліктем Сергія Кузнецова в обличчя Анатолія Бурліна (захисник черкащан залишив Центральний стадіон на кареті швидкої допомоги). Натомість був призначений штрафний удар за порушення, що відбулося за мить після зіткнення. Навіс Максима Фещука під час розіграшу стандарту результативно головою замкнув Кузнецов – 1:1.

Другий тайм пройшов в обопільно гострій боротьбі, команди почергово організовували атаки на ворота опонента. Відразу після перерви господарі мали свій гольовий шанс. Навіс Ярослава Захаревича спричинив пожежу у володіннях Максима Коваля – роль «вогнегасника» виконав невтомний Сергій Кузнецов.

На 67-ій хвилині м’яч, вибитий Артемом Бессаловим з під ноги нападника «Говерли», потрапив до рук Андрія Лєнчінкова. На думку арбітра – це був пас голкіперові і саме тому був призначиний вільний удар з лінії воротарського майданчика. Знаний бомбардир Максим Шацьких вправно виконав свою справу – 1:2.

Закріпити успіх ужгородці мали нагоду в одній із наступних атак, проте Лєнчінкова на виході підстрахував Денис Фаворов. Міг Фаворов відзначитися і біля протилежних воріт, коли під час розіграшу кутового, на підборі пробив у руки Коваля.

Заключні хвилини поєдинку зашкалили градус напруги. Спочатку, закид Шацьких на Кузнєцова вчасно ліквідував Лєнінков, а потім Дмитро Кошелюк пробив повз ворота «Говерли».

Кубок України. 1/16 фіналу. м.Черкаси. Центральний стадіон.4200 глядачів.

Арбітри: А.Кутаков (м.Вінниця), А.Єремєєв (м.Миколаїв), В.Матяш (м.Донецьк).

Делегат ФФУ: В.Старовойт (м.Київ).

Інспектор ФФУ: Сергій Соботюк (и.Київ).

«Черкаський Дніпро»: А.Ленчінков, О.Фабунмі, А.Бурлін (Д.Кошелюк, 46), О.Тарасенко, В.Гонщик, Д.Фаворов, А.Бессалов, В.Шопін, Я.Захаревич (А.Зінченко, 70), В.Грицай (Р.Дацюк, 76), А.Довбик.
Запасні: В.Мирний, О.Лобов, О.Колос, Є.Колесник.
В.о. гол.тренера: І.Столовицький.

«Говерла»: М.Коваль, Де Ліма (Р.Степанюк, 25), А.Хомин, А.Тудосе, М.Фещук (Т.Качараба, 90+3), С.Кузнецов, Д.Трухін (В.Панфілов, 55), М.Щацьких, В.Ягодінскіс, С.Люлька, В.Павленко.
Запасні: Д.Бабенко, М.Райчевіч, М.Вечурко, Р.Гегедош.
Тренер: В.Грозний.

Голи: А.Бессалов (14) – С.Кузнецов (45+1), М.Шацьких (68).

Попередження: Д.Кошелюк (72) – Де Ліма (21), М.Фещук (54).

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 819 | Додав: lobda | Рейтинг: 5.0/2