Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Тренери переглянули новачків U-19
17:15
Тренери переглянули новачків U-19
На ужгородському стадіоні «Авангард» пройшла товариська зустріч юнаків «Говерли» (U-19) і «Волині» (U-21).

Незважаючи на старший вік лучан, господарі не виглядали хлопчиками для биття, і в цілому зустріч пройшла приблизно в рівному ключі. У першому таймі суперники обмінялися кількома гострими атаками, але футболістів підводила точність або ж захист упевнено діяв на останньому рубежі. Зокрема кілька разів виручив свою команду Пахомов.

За нульової нічиєї розпочалася гра після перерви. У дебюті зустрічі волиняни скористалися неузгодженістю дій захисту суперника й відкрили рахунок. Юні говерляни мали нагоди, щоб звести матч принаймні унічию, але все ж поступилися 0:1.

Як зазначив після зустрічі наставник ужгородської команди Валентин Слюсар, саме триває процес формування колективу, тому головне завдання, яке переслідував тренерський штаб у цьому матчі, – переглянути новачків.

«Говерла» виступала в такому складі: Пахомов (Юска, 46; Пахомов, 58), Школяр, Берест, Ількович (Ряшко,46), Переш, Либак, Добровольський (Попович, 46), Тома, Шведюк (Балог, 67), Вищак (Сіка, 53), Нурієв (Островка, 68).