Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » U-19: "Чорноморець" - "Говерла" - 2:1
18:14
U-19: "Чорноморець" - "Говерла" - 2:1
«Говерляни» поступилися лідеру чемпіонату.

Всі три м'ячі були забиті після призначення 11-метрових ударів. На 7 -й хвилині матчу арбітр угледів порушення правил у штрафному майданчику «моряків» проти Нурієва, Русин влучно пробив з «точки» - 0:1. У компенсований час першого тайму голкіпер «Говерли» зніс Попова, який проривався до воріт з лівого флангу. Пенальті виконав Мурашов, але Пахомов реабілітувався, парирувавши удар, щоправда, м'яч таки залетів у сітку, Волощуку ніхто завадив це зробити - 1:1.

Третій 11-метровий суддя призначив після того, як удар Войтовича заблокував рукою один з футболістів команди гостей. «Постраждалий» сам вирішив «виконати вирок», але пробив вище воріт. Рефері запропонував повторити удар, оскільки гості порушили «правило 9 метрів», забігши у штрафний майданчик і на цей раз Войтович був точний - 2:1.

Здобувши восьму перемогу в 13-ти турах «Чорноморець» (U -19) продовжує лідирувати в групі « А».

«Чорноморець» Одеса - «Говерла» Ужгород - 2:1

Голи: Волощук (45 +2), Войтович 80-пенальті) – Русин (7-пенальті).

Не реалізував пенальті Мурашов (45+2, парирував).

Попереджені: Попов (21), Гончаренко (74), Курко (89) - Грабчак (19), Шведюк (65), Тома (88).

«Чорноморець» : Зацепін, Курко (к), Войтович, Останін, Булий ( Дубина, 69), Гончаренко ( Григоренко, 81 ), Волощук ( Серденюк, 65 ), Насимі, Попов ( Новіков, 48), Поліщук (Іванченко, 61 ), Мурашов ( Саркісян, 73).

Запасний : Барабанов.

Тренер - Олександр Бабич.

«Говерла»: Пахомов, Буксар, Ряшко, Грабчак, Ковчар, Ількович, Добровольський, Русин, Шведюк ( Варваринець, 84 ), Тома (к), Нурієв ( Гей, 56).

Запасні: Погоріляк, Сегедій, Реутов, Островка, Коваль.