Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » U-19: ужгородці поступаються "Олімпіку"
15:59
U-19: ужгородці поступаються "Олімпіку"
Наша молодіжна команда «Говерла» U-19 приймала в рідних стінах однолітків донецького «Олімпіка».

U-19: ужгородці поступаються Останні приїхали до Ужгорода в якості лідерів й прагнули зберегти за собою лідируючу позицію.

Матч вийшов доволі напруженим та насиченим на моменти.  Хоч гості й почали в якості фаворитів, наші хлопці чинили достойний опір підопічним Климовського. Гості намагалися активно використовувати фланги , звідки йшли передачі на високорослих нападників. Наші оборонці удар тримали й грамотно ліквідовували  подібні загрози. Проте, один раз прогавили прорив нападника суперника – надійно відіграв воротар Андрій Черепко. Перша половина зустрічі пройшла без голів.

Розв’язка настала в другій половині гри. Гості постійно навантажували партнерів навісними передачами в зону штрафного майданчика. Під час такого навісу не порозумілися наші оборонці, Федак намагався вибити м’яч, однак лише "кіксанув" останнього, збивши з пантелику партнера Івана Веждела, натомість м’яч підхопив нападник «Олімпіка», обіграв А.Черепка й пробив у кут пустих воріт - 0:1.

Підопічні В. Слюсаря відповіли стрімкою атакою, яку завершував ударом Дмииро Рацин – м’яч пролетів в метрі від стійки. А на 74-й хвилині знову помилкою наших  оборонців сповна скористався В.Хомутов. Після відскоку м’яча від нашого захисника, В.Хомутов вирвася віч-на-віч з кіпером і не залишив А.Черепку жодних шансів.

Достойна відповідь від господарів сталася на 84-й хвилині, Артем Баятян, який у цьому матчі дебютував у складі «Говерли», вміло зіграв корупсом у штрафному майданчику донеччан, змусивши захисника «Олімпіка» сфолити. Сам постраждалий точно реалізував стандарт, відмітивши свій дебют голом.  В хвилини, які залишилися матч став доволі нервовим з чисельними порушеннями в центральній зоні. Але голів вболівальники більше не побачили.