Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » U-21: «Чорноморець» - «Говерла» - 4:2
21:28
U-21: «Чорноморець» - «Говерла» - 4:2
Матч між молодіжними складами «Чорноморця» та «Говерли» все таки відбувся.

Незважаючи на затримку рейсу матч між молодіжними складами «Чорноморця» та «Говерли» все таки відбувся.

Підопічні Михайла Іваниці одразу з літака відправились до Савіньйону на учбову-тренувальну базу «Чорноморець».

Не зважаючи на це ужгородці розпочали матч активніше. На 11-ій хвилині Курта головою відкрив рахунок - 0:1. Але перевага гостей була не довгою. Дем`янчук вибиваючи м’яча влучив у Валєєва, шкіряний рикошетом залетів в ворота – 1:1. На 32-й хвилині господарі вийшли вперед. Яворський увійшовши в штрафний майданчик пробив сильно та точно. Наприкінці першого тайму Яворський оформив дубль, перегравши голкіпера ужгородців та пробивши повз захисника.

В другому таймі «Говерла» залишилась в меншості. Друге попередження отримав Роберт Смокоровський. Численною перевагою вміло скористались господарі. Яворський реалізував простріл партнера і оформив хет-трик. «Говерла» змогла відквитати лише один м’яч. Хоменко залишився без опіки в штрафному майданчику господарів і пробив точно в кут воріт Мартищука – 4:2.

Незважаючи на поразку «ведмеді» залишаються на 13 позиції, маючи у своєму активі 13 очок.

Наступний поєдинок «Говерла» зіграє в п’ятницю 1 листопада вдома проти «Севастополя».

«Чорноморець» - «Говерла»- 4:2

Голи: Валєєв, 21; Яворський, 32, 45 +2, 59 - Курта, 11; Хоменко, 80;

Попередження: Смокоровский, 27; Курта, 61; Кополовець, 81; Ряшко , 88;

Вилучення: Яворський, 84 - Смокоровский, 51;

«Чорноморець»: Паст (Мартищук, 46), Мартиненко, П. Ковальчук (Вдовиченко, 46), Марченко, Петько, Смирнов (к) (Какаурідзе, 69), Луценко, Данченко (Бицко, 83), Кулішенко, Валєєв (Паламар, 46), Яворський;

«Говерла»: Бендер, Смокоровский, Сербул (Хоменко, 60), Дем'янчук (Ряшко, 50), Козак, Гагун, Ботвинник, Микуляк (Вагін, 74), Тащі, Курта (к), Кополовець.