Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » U-21: "Дніпро" дотискає "Говерлу"
08:32
U-21: "Дніпро" дотискає "Говерлу"
24 квітня, молодіжний склад «Говерли» на своєму полі приймав дніпропетровський «Дніпро».

Підопічні Михайла Іваниці посідають 13 сходинку, маючи у своєму активі 20 очок. В минулому турі ужгородці приймали вдома другу команду чемпіонату – маріупольський «Іллічівець». Матч закінчився перемогою гостей з рахунком 2:3. Голами за ужгородців відзначились Райчевіч та Кадимян.

Дніпропетровці посідають 3 сходинку чемпіонату з 42 очками в активі. В минулому турі молодіжний склад «Дніпра» на виїзді поступився одеському «Чорноморцю» - 2:1. Гол за дніпропетровців забив Войцеховський.

"Говерлі" в цьому матчі не змогли допомогти – Віктор Ряшко та Роман Козак.

Ужгородці у першому таймі грали на рівних з одним із лідерів чемпіонату. Перша половина зустрічі завершилась результативною нічиєю - 1:1. Гол за нашу команду забив Олег Герасимюк. У другому таймі говерлянам не вдалося втримати свої ворота на замку.

Відтак, кінцевий результат - 3:2 - на користь дніпропетровців. Другий м'яч за ужгородців забив Михайло Ряшко.

Історія зустрічей:

Команди між собою зустрічались 6 разів. "Говерла" святкувала перемогу два рази, а "Дніпро" три. Проте ужгородці мають технічну перемогу над дніпрянами у 2013 році. Тоді дніпряни на матч не з'явились. Одного разу була зафіксована нічия. Різниця мячів 9:12 нак користь «Дніпра».