Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » У крайовому румунському дербі перемагає "Діброва"
09:49
У крайовому румунському дербі перемагає "Діброва"
Про один із найрезультативніших поєдинків цього туру дізнавайтесь далі.

У крайовому румунському дербі перемагає
Проте, що в Нижній Апші буде справжнє дербі відчувалося вже перед матчем молодіжних складів команд. Трибуни були заповнені вщент, а підтримка 12-м гравцем в обох команд була шалена.

Першу половину тайму йшла рівна боротьба, команди обмінялися кількома ударами з-за меж карного майданчика. А після штрафного удару у виконанні гравця «Вікторії», м’яч влучив у поперечину. Та на 28-й хвилині Василь Дан, який весною залишив розташування «Мункача» U-19, таки вразив володіння Товта, наважившись на удар метрів із 27.

На перерву команди пішли саме за такого результату. Правда, після відновлення гри гості швидко зрівняли результат у матчі – з-за меж карного майданчика відзначився Василь Дурунда. Цей гол став хорошим подразником для гравців «Діброви», які більше йшли в атаку, гостро їх завершували. На 51-й хвилині розгорнутий випад господарів завершився результативно – Георг Мойш зумів вдало завершити передачу від партнерів. Ще через 4 хвилини, захисник білоцерківської команди грає рукою у власному карному майданчику. Пенальті бездоганно виконує Мойш.

Далі гра змістилася в центр поля – гості вирішили ризикувати, залишаючи в обороні обмаль гравців. Одного разу господарі піймали «Вікторію» на контратаці. Воротар «Діброви» вибиває далеко м’яч двоє захисників чомусь не порозумілися між собою, м’яч вдарившись між ними перелетів обох, а за спину їм забіг швидкий Георг Мойш, який підхопив круглого й другим дотиком філігранно перекинув воротаря – 4:1.

Лише після цього гола гості «прокинулися» й їх дії стали більш акцентованими попереду. Передачу з кутового на 82-й хвилині точно замикає головою Іван Штефан. Далі атака господарів завершилася порушенням правил на половині поля суперника. Розіграш штрафного завершився взяттям воріт «Діброви» - швидкий розіграш і кінцевий удар з лівого краю – м’яч затріпотів у сітці «Діброви».

Завершальні хвилини гри пройшли було доволі нервові, але господарі таки втримали перевагу й здобувають три залікові бали в матчі з сусідами.