Головна » Усі публікації » на Закарпатті » У Мукачеві відбувся Виконком ФФЗ
22:27
У Мукачеві відбувся Виконком ФФЗ
У Мукачеві, у Будинку футболу, відбулося засідання виконкому Громадської спілки «Федерація футболу Закарпаття».

У Мукачеві відбувся Виконком ФФЗ
На першому в новому році зібранні розглянули майже десяток питань. А те, що впоралися за годину, голосували одностайно, притому змістовно дискутуючи щодо вирішення окремих проблем, говорить лише про консолідованість виконкому: усі налаштувалися конструктивно, із бажанням розвивати шкіряний м’яч в області.
 
Захід відбувався під головуванням очільника ГС ФФЗ Івана Дурана. На початку він поінформував присутніх про обрання головою Ради президентів футбольних клубів Закарпаття Івана Матрунича, котрого тут же й привітали. Також члени виконкому аплодували Олександрові Пересті, якому Іван Петрович вручив відзнаку Федерації футболу України.
 
Відтак перейшли до розгляду основних питань. Спочатку на посаді виконавчого директора ГС ФФЗ затвердили Віктора Наскалова, заступника голови обласної федерації футболу. Далі розглянули зміни та доповнення до регламенту змагань, пов’язані з поняттям «легіонер» та внеском за заявку такого гравця. Фактично підтримали всі рекомендації Ради президентів ФК Закарпаття. Зокрема, за футболістів із-за меж Закарпатської області, котрі братимуть участь у її чемпіонаті, потрібно вносити «заставу» у розмірі 5 тис. грн. Виняток становлять тільки гравці, які є студентами, школярами або в одному клубі виступають більш ніж три роки. Крім того, удвічі збільшено видатки на суддівську бригаду. Притому ФФЗ узяла на себе відшкодування на транспортні витрати арбітрів. Вирішили й питання щодо відеозапису матчів: такий обов’язковий для вищої ліги. Для цього укладуть додаткові договори з необхідними організаціями.
 
Далі члени виконкому затвердили Положення розіграшу Кубка області з футболу серед аматорських команд сезону 2018 року, а також регламент чемпіонату й першості краю. Лише буде внесено деякі поточні доповнення.
 
Опісля затвердили кошторис надходжень та витрат ГС ФФЗ на 2018 рік та розглянули державну реєстрацію постійних її членів. Зокрема, сказане стосується районних і міських федерацій, які не встигли перереєструвати відповідні документи. На прохання І.Дурана з головами низових структур проведуть зустріч, на якій допоможуть розібратися з поетапними кроками проходження такої процедури.
 
Наступним питанням розглянули реєстрацію футболістів аматорських команд сезону 2018 року. Було приділено увагу єдиній базі гравців і дії трансферних вікон, які триватимуть, як і оприлюднювалося раніше, із 9 березня до 31 травня та з 1 до 31 серпня. Саме в два названі періоди футболісти зможуть переходити з одного колективу в інший. Притому потрібно власноруч написати відповідну заяву. Тим, хто таку подав, але, виступаючи за рубежем, протягом місяця не отримав трансферу із-за кордону, дозволять реєструватися в змаганнях.
 
Після цього присутні затвердили голів постійних комітетів ГС ФФЗ. Так, комітет жіночого футболу очолив Василь Ізай, комітет пляжного футболу – Михайло Митровський, комітет етики та чесної гри – Олександр Переста, технічний комітет – Ілля Вовчанський, головою асоціації футзалу працюватиме Валерій Пересоляк (голів інших восьми комітетів затвердили раніше, про що наш сайт уже повідомляв).
 
Члени виконкому ще визначили місце та дату проведення фінального матчу Кубка області з футболу сезону 2018 року. Зокрема, вищевказаний поєдинок відбудеться 19 травня в селі Минай Ужгородського району на стадіоні місцевого однойменного ФК.
 
Останнім питанням було «Різне». Під час його розгляду домовилися після проходження відповідних іспитів затвердити в телефонному режимі списки арбітрів і делегатів. Розглянули й письмову пропозицію Мукачівської футбольної академії про перехід обласних змагань на систему «осінь – весна». Присутні визнали ініціативу слушною, однак вирішили до неї повернутися через 2-3 роки, коли в області збільшиться матеріально-спортивна база у вигляді штучних полів. Крім того, учасники обговорили можливість заявки нових команд Іршавського району в першості Закарпаття. У підсумку підтримали бажання місцевих ФК, проте висловили заувагу, щоб відповідні клуби виконали принаймні мінімальні вимоги до учасників першості. Докладніше це питання вивчить комітет із питань стадіонів і безпеки проведення змагань, і тоді остаточно приймуть рішення.
 
Поспілкувавшись іще трохи в кулуарах, у доброму гуморі й із почуттям якісно та оперативно виконаної роботи члени виконкому відбули на фінальний матч Зимової першості Закарпаття в селище Середнє.
 
Володимир Тарасюк, ФФЗ
 
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 432 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: