Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » "Ужгород" мінімально перемагає "пивоварів"
21:27
"Ужгород" мінімально перемагає "пивоварів"
Ужгородська команда у першому турі Другої ліги на виїзді переграла ФК “Оболонь-2”.

Головний тренер Володимир Васютик вирішив не змінювати стартовий склад, з яким “Ужгород” впевнено переміг “Буковину” у кубковому матчі.

У першій половині зустрічі обидві команди показали хороші швидкості, створивши кілька гострих нагод для взяття воріт. Всередині тайму “Оболонь-2” забила, щоправда арбітриня миттєво сигналізувала гру рукою і забитий м’яч скасували. А уже за декілька миттєвостей, на 35 хвилині, “Ужгород” заробив право на одинадцятиметровий удар. Пенальті чітко виконав Віктор Ряшко — 0:1.

У другому таймі “ужгородці” не давали супернику створити щось серйозне у своїх воріт. Зрештою, і самі мали тільки напівмоменти, аби подвоїти перевагу у рахунку. З-за меж штрафної пробивали Юрій Чонка та Степан Федак, однак м’яч пролітав повз ворота.

У підсумку, підопічні Володимира Васютика здобули перемогу у стартовому турі Другої ліги і повертаються додому з трьома очками!

ФК “Оболонь-2” — ФК “Ужгород” 0:1

Гол: Віктор Ряшко, 35 (пен.).

“Оболонь-2”: Василь Литвиненко (Іван Тюрін, 46 хв.), Артем Тєрєхов (Костянтин Коваленко, 73 хв.), Максим Потопальський, Богдан Покойовий, Єгор Прокопенко (Артур Аракелян, 65 хв.), Юрій Мате (Ярослав Дишкант, 46 хв.), Дмитрій Сичевський, Алекс Чідомере, Дмитро Касімов, Владислав Майданович, Олексій Щебетун (Станіслав Василенко, 46 хв.)
На заміні: Володимир Коломієць, Іван Чистяк, Єгор Грабовський, Антон Рафальський
Тренер: Олександр Антоненко

“Ужгород”: Михайло Готра, Василь Беца, Владислав Шкіндер, Дмитро Сартіна, Стефан Федак, Віктор Ряшко, Адріан Пуканич, Юрій Чонка (Володимир Дуран, 73 хв.), Павло Тищук (Роман Цень, 46 хв.), Вадим Ференцик (Іван Капустей, 73 хв.), Денис Скотаренко
На заміні: Андрій Калай, Мар’ян Січка, Максим Минайленко, Іван Повхан
Тренер: Володимир Васютик