Головна » Усі публікації » на Закарпатті » "Ужгород" мінімально поступається "Металісту 1925" (ФОТО, ВІДЕО)
21:06
"Ужгород" мінімально поступається "Металісту 1925" (ФОТО, ВІДЕО)
Харківська команда здобула чергову перемогу на тренувальних зборах на Закарпатті.

Сьогодні "Металіст 1925" провів черговий, четвертий спаринг на навчально-тренувальному зборі в Ужгороді. Суперником був чемпіон і володар Кубка Закарпатської області - ФК "Ужгород". Відразу варто відзначити, що ужгородська команда нині переживає не найкращі часи, а її кістяк складають молоді футболісти.

Проте, контрольний поєдинок для тренерського штабу гостей вийшов досить інформативним, а Олександр Призетко дав пограти практично всім наявним футболістам. Гра проходила під досить сильним дощем, проте це зовсім не завадило хлопцям показати змістовний і яскравий футбол.

Перемогу "жовто-синім" принесли два влучні удари Андрія Ралюченко в першому таймі, після ж перерви ужгородці зусиллями Олександра Назаренка один м'яч відіграли. У підсумку "Металіст 1925" здобув четверту перемогу на цьому зборі.

Наступний матч харківська команда проведе в середу, 22-го березня. Суперником буде учасник аматорського чемпіонату України - ФК "Львів".

18 березня 2017 р Нижнє Солотвино. Тренувальне поле СКК "Термал Стар". Початок матчу о 11:00. + 5 ° C