Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Ужгородські юніори виграють у "Колоса" (ФОТО)
17:47
Ужгородські юніори виграють у "Колоса" (ФОТО)
Підопічні Пінковського розжились першими очками на зимовому турнірі.

Ужгородські юніори виграють у
Стартові хвилини пройшли за активного пресингу з боку Ракошина, результатом якого стали декілька напівмоментів біля воріт ужгородців. В одному з таких Олександр Горський пробивав головою, але вище рамки.

На 17-ій хвилині чи не перша змістовна атака юніорів завершилась взяттям воріт. Ференцик продерся у штрафну через центральну зону, і технічно, стоячи спиною до воріт, переправив м’яч у ворота – 1:0.

За цим гра вирівнялась, команди більше боролись за м’яч в центрі поля і рідше добирались до воріт. На 22-ій хвилині Ференцик пробив з 25 метрів, але не точно. Ракошинці створили дві нагоди в останню п’ятихвилинку перед перервою. Після подачі справа Дикий на дальній стійці пробивав у ближній кут та воротар відбив. Ще один навіс справа вже Горський замикав головою, але мимо.

На 40-ій хвилині Зизич на швидкості втік на побачення з кіпером, але не зміг пробити його, ні з першого, ні з другого разу. Протягом всього другого тайму захист СДЮСШОРа не давав нічого створити супернику біля своїх воріт. А самі трохи покращили свою статистику ударів. Зизич двічі пробивав з середньої дистанції та воротар забирав. Ще в одному епізоді Ференцик вистрілив зі штрафного, біля лівого кута карної зони, кіпер на місці.

Лише на 62-ій хвилині Матвієнко з гострого кута з шести метрів намагався влучити у рамку, але не точно.

Підопічні Пінковського заробляють дебютні три пункти і залишають мукачівців на останньому місці.