Головна » Усі публікації » в Україні » Ужгородські та мукачівські ветерани +50 здобувають путівку у фінальний раунд
13:57
Ужгородські та мукачівські ветерани +50 здобувають путівку у фінальний раунд
Із 30 серпня по 1 вересня на мукачівському стадіоні «Авангард» проходили зональні змагання чемпіонату України з футболу серед ветеранів +50

Ужгородські та мукачівські ветерани +50 здобувають путівку у фінальний раунд За вихід до фінальної частини вели суперечку команди ФК «Карпати» (Мукачево), ФК «Ужгород» та ФК «Маяк» (Сарни). Обидві закарпатські команди зуміли переграти команду з Рівненщини. Мукачівці здобули перемогу 2:0. Голи забили Іван Горват на 5 хв. та Віктор Услібер – на 20 хв. Ужгородці теж перемогли «Маяк» із рахунком 4:1. Голи в ужгородців провели Володимир Ньорба (5 хв.), Антон Яцина (12 хв.), Сергій Чейпеш (36 хв.) та Віктор Попович (38 хв.).

Матч між ужгородцями та мукачівцями проходив дуже напружено. Уже до середини першого тайму мукачівці вели з рахунком 3:0. У господарів відзначилися Олександр Переста (7 хв.), Віктор Услібер (17 хв.) та Олександр Ремез (22 хв.). На доданих арбітром хвилинах першого тайму Сергій Чейпеш один м’яч відквитав. На 48 хв. Володимир Ньорба звів рахунок до мінімуму. Ужгородці були близькі до того, щоб зрівняти рахунок, але й мукачівці не використали свої моменти, щоб збільшити рахунок на табло.

У підсумку перемога «Карпат» із рахунком 3:2. ФК «Карпати» (Мукачево) та ФК «Ужгород» – у фінальній частині чемпіонату України. Фінальні змагання пройдуть у Мукачеві з 29 вересня по 2 жовтня. До двох закарпатських команд будуть додані ще 4 кращі команди з двох зональних груп.

Велику роботу з організації проведення зональних змагань виконав новий президент ФК «Карпати» (Мукачево) Мирон Дубанич. Адміністративну частину взяв на себе Микола Наумов.