Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » «В.Бийгань» одноосібно очолює турнірну таблицю
12:27
«В.Бийгань» одноосібно очолює турнірну таблицю
У Худльові відбувся один із центральних поєдинків західної зони.

Місцева «Віола» приймала берегівський колектив «Велику Бийгань».

Команда з Ужгородщини перед цією зустріччю мала у своєму активі 6 очок, а великобийганці – 9 очок. У разі перемоги господарів вони б зрівнювались із берегівчанами.

Перший тайм був за господарями, практично у всіх компонентах гри вони перегравали своїх опонентів. Але до гольових моментів, з боку обох команд, справа таки не доходила.

У другій половині гри вже великобийганці перехопили ініціативу. А на 56 хвилині матчу рахунок був відкритий. Передача з лівого флану від Андріана Бабича знаходить ногу Пейтера Дьордя. Нападник вдало переправив шкіряний снаряд в дотик воріт худлівчан – 0:1. Червоно-чорні мали збільшувати перевагу в рахунку та м’яч після пострілу Еріка Верейці влучив у попереччину.

Відтак, «В.Бийгань» мінімально перемагає «Віолу» та як мінімум на тиждень очолює таблицю в західній зоні першості Закарпаття.

«Віола» Худльово – «В.Бийгань» - 0:1

Гол: Пейтер Дьордь, 56.

ФОТОРЕПОРТАЖ з матчу можна переглянути ТУТ.

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 1003 | Додав: Лобда | Рейтинг: 5.0/3