Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » В Іршавському районі розпочали зимову першість
23:31
В Іршавському районі розпочали зимову першість
Рекордна кількість команд виявила бажання взяти участь у цих змаганнях.

Крім вже постійних учасників долучились спортсмени з Кам'янського, М. Раківця, с. Заріччя «Колос» та знову представники Виноградівського району ФК «В. Ком'яти» й ФК «Боржавське». Загалом 19 команд виборюватимуть звання кращої зимової команди.

Розбиті учасники на 3 підгрупи: перша - с. Приборжавське, друга в с. Заріччя і третя в с. Доробратово. Першими в с. Заріччя розпочали футбольний сезон команди ФК «Шахтар» Ільниця та ФК «Боржавське». Вкінці першого тайму ФК «Боржавське» скорочує рахунок і на перерву команди пішли з рахунком 3:1 на користь ільничан. У другому періоді картина гри не змінилась, таким чином ільничани здобувають першу перемогу, з рахунком - 4:1.

ФК « Доробратово», у активі яких великий набір кращих гравців Закарпаття здобувають перемогу з рахунком - 4:0 над ФК «Кам'янське». І тільки ФК «Білки» здобувають мінімальну перемогу над ФК «В.Раковець» - 1:0 та ФК «Приборжавське» над ФК «М.Раковець» - 1:0.

Дещо змінений формат проведення цьогорічної зимової першості приніс обережний підхід до першого туру, де всі інші команди розійшлись мировою: