Головна » Усі публікації » у світі » Вашкеба асистує, Симчо забиває (ВІДЕО)
21:23
Вашкеба асистує, Симчо забиває (ВІДЕО)
Закарпатці прийняли активну участь у черговій перемозі ЕТО Дьор у чемпіонаті Угорщини.

У сьомому турі найбільш закарпатська команда у другій лізі Угорщини приймала вдома столичний ФК Вашаш. І вже в першому таймі господарі вирішили долю поєдинку на свою користь, а українські легіонери доклали максимум зусиль до цієї перемоги.

На 25-ій хвилині Вашкеба підхопив м;яч у центрі поля, обійшов суперника, дійшов до карної зони і віддав гольову передачу на Неманью Андріча - 1:0.

На 38-ій хвилині швидкий вихід в атаку через довгу передачу завершився прострілом Рего Шанто, який замкнув Віктор Симчо – 2:0.

На 70-ій хвилині Вашкебу змінив ще один наш футболіст 18-річний Шандор Гіді.

На 83-ій хвилині Симчо вдало вступив у боротьбу за м’яч на чужій половині поля, чим розпочав атаку своєї команди, яка закінчилась призначенням пенальті, однак Золтан Горват пробив не точно.

Ця перемога дозволилиа ЕТО Дьор піднятися на третє місце, відстаючи від дуету лідерів Будафокі та Аквітал Чаквар на один пункт.

WKW ETO - VASAS FC 2-0
WKW ETO - VASAS FC 2-0WKW ETO - VASAS FC 2-0
Категорія: у світі | Переглядів: 927 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0