Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Василь Кобін завершує свої виступи за "Шахтар"
12:00
Василь Кобін завершує свої виступи за "Шахтар"
Досвідчений правий захисник Василь Кобін залишає Шахтар.

Василь Кобін завершує свої виступи за
Про це 32-річний Кобін повідомив в ефірі програми Великий Футбол. За словами Василя, його час в Шахтарі підійшов до кінця і пора поступитися місцем молодим футболістам.

Василь Кобін перейшов в Шахтар з Карпат влітку 2009 року. За цей час фулбек провів 55 матчів в українській Прем'єр-лізі. Також він зіграв 13 матчів у Кубку України, і ще 11 - в єврокубках. Всього за гірників Кобін забив 7 голів.

При цьому в поточному сезоні Кобін провів лише один матч за Шахтар - вийшовши на заміну на 11 хвилин в матчі 29-го туру УПЛ проти Чорноморця (3:0).

Також в своїй кар'єрі Кобін встиг пограти за Закарпаття, Металіст і Шахтар Солігорськ.

У період з 2009 по 2011 рік Кобін викликався до розташування збірної України, зігравши 11 поєдинків.

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 1580 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0