Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » "Ветеран" Великий Березний став кращими на турнірі серед ветеранів 50+
15:30
"Ветеран" Великий Березний став кращими на турнірі серед ветеранів 50+
У суботу, 23 березня, у спорткомплексі «Зінедін» відбувся весняний кубок Ужгородського району з міні-футболу серед ветеранів 50 років і старших.

У турнірі приянйло участь чотири команди: «Лідер» Сторожниця, «Сокіл» Кінчеш, «Поступ» Коритняни та команда «Ветеран» Великий Березний.

«Поступ» Коритняни - «Ветеран» Великий Березний 0:5

У підсумку перше місце виборола команда Великого Березного, друге - «Сокіл» Кінчеш, третє - «Лідер» Сторожниця, четвертими стали «Поступ» Коритняни.

Команди - призери нагороджені дипломами, медалями та кубками. Кращими гравцями турніру по амплуа визнані:

воротар - Сергій Сіка (В.Березний)
захисник - Тиберій Мальованець (Сторожниця)
нападник - Володимир Жабко (Кінчеш)

Нагордження проводив голова федерації футболу Ужгородського району Іван Ковач, який тепло привітав усіх присутніх та подякував за те, що є ще порох у порохівницях у ветеранів. Турнір пройшов у хорошій спортивній боротьбі, ветерани показували пристойну гру.

Також Іван Ковач від усіх присутніх та від федерації футболу Ужгородського району привітав та вручив грамоту Михайлу Новаку, якому напередодні виповнилося 50 років.