Головна » Усі публікації » у світі » Віктор Гей забиває в Будапешті (ВІДЕО)
10:05
Віктор Гей забиває в Будапешті (ВІДЕО)
Гол мукачівця поклав початок переможному виїзному камбеку "Кішварди".

Після двох стартових перемог над "Ференцварошем" та "Дьирмотом" у третьому турі чемпіонату Угорщини "Кішварда" грала у гостях у МТК Будапешт.

Господарі зуміли забити на 32-ій хвилині, відзначився Георге Грозав. Та у другому таймі впродовж шести хвилин гості організували "стандартний" камбек. На 69-ій хвилині після подачі зі штрафного Віктор Гей виявився без опіки у воротарському майданчику і головою переправив круглого у ворота - 1:1.

На 75-ій хвилині ще одна подача зі стандарту завершилась точним ударом головою, на цей раз Мешановича - 1:2.

Третя поспіль перемога команди португальця Жоау Жанейру виводить їх в лідери чемпіонату. Гей усі три матчі проводив на полі на місці правого захисника без замін.

Наразі на німецькому порталі Трансфермаркт 25-річний закарпатський захисник оцінюється у 300 тисяч євро.

Категорія: у світі | Переглядів: 721 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0