Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » «Віола» несподівано перемагає у «Сільця»
14:16
«Віола» несподівано перемагає у «Сільця»
Початок гри видався рівним.

На 20-ій хвилині Іван Жаренко змарнував шанс забити гол з 10-ти метрів, коли м’яч після його удару пролетів повз штангу.

Через декілька хвилин «Віола» теж мала шанс забивати, але шкіряний снаряд полетів вище воріт. В середі тайму худлівчани відкривають рахунок. Після передачі з кутового захисник Артем Пустовіт злету забиває гол – 0:1.

Перший тайм так і завершився.

В другому таймі «Сільце» пішло ва-банк. Практично вся команда гостей оборонялася, і лише зрідка контратакуючи. «Сільце» могло зрівняти рахунок на 57-ій хвилині та Сергій Білан пробив у воротаря. В середині другого тайму худлівчани організували контрвипад, де м’яч у кінцевому результаті влучив у стійку. А під кінець зустрічі «Віола» забиває вдруге. Мирослав Волошин обігравши захисника наважився на удар з-за меж карного майданчика – 0:2.

Як підсумок, несподівана виїзна перемога команди з Ужгородщини.