Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Вишківчани перемагають у "Кубку Боржавської долини" U-7 (ФОТО)
08:13
Вишківчани перемагають у "Кубку Боржавської долини" U-7 (ФОТО)
У неділю, 15 квітня, у селі Бронька відбувся третій за ліком дитячий турнір "Кубок Боржавської Долини".

Вишківчани перемагають у У неділю, 15 квітня, у селі Бронька відбувся обласний дитячий турнір "Кубок Боржавської долини" серед дітей 2011-2012 років народження. Цей турнір зібрав п'ять команд, серед яких були дві місцеві. Ігри проводились на майданчику зі штучним покриттям. Матч складався з двох таймів по 10 хвилин.

На турнірі зібралося велика кількість вболівальників, які були в захваті від гри 5-6 річних юних футболістів. Тренерський штаб ДЮФК Бронька-Довге висловлює подяку всім хто доклав зусиль до організації свята футболу в селі Бронька. Щира подяка батькам ДЮФК Бронька-Довге за гостинність, бограч, солодощі. Головна ціль турніру - популяризація футболу на верховині.

Після основної частини змагань відбувся дружній матч між тренерами та батьками учасників турніру. У підсумку перемогу здобули тренери 4:2. Арбітром матчу був Іван Варга.